Fibabanka, En Az Lise Mezunu Engelli Personel Alımları Yapacak!

Fibabanka, en az lise mezunu engelli banka personel alımları yapacak.

Fibabanka, bünyesinde açık pozisyonlarında istihdam etmek için engelli banka personel alımları yapacak.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam olanağı sağlanıp, bankacılık sektöründe kariyer hedeflemeyi planlayan engelli adaylara kapılarını açan Fibabanka, bir takım kriterler eşliğinde kadrolarını genişletmeyi hedeflemektedir.

Fibabanka personel alımlarına başvuru yapacak adayların Türkiye İş Kurumu’nda kayıtlarının bulunması ve kanun gereğince yüzde 40 ve üzeri bir değerde engel derecesinin bulunması gerekmektedir. Banka, adayların  ayrıca MS Office programlarına ilişkin donanımlı bilgiye sahip olmalarını, pratik ve ileri düzeyde kullanabiliyor olmalarını istemektedir.

Banka mevzuatlarına uygun şekilde müşterilerine her zaman en kaliteli, en hızlı, çözüm odaklı hizmet sağlayıp, onları her zaman mutlu etmeyi hedefleyen, uzman kadroları ile müşterilerine her zaman yardımcı olan, müşterilerinin ihtiyaçları yönünde kredi kampanyaları düzenleyen Fibabanka, her geçen gün kadrolarını genişletip, bankacılık alanında kariyer hedefleyen bireylere istihdam olanağı sağlıyor. Bu kapsam da banka iş ilanı yayınlayıp ya da personel alımı yapacağına dair kendi internet sitesinden duyuru yapan banka, herkese kapılarını açıyor.

Bünyesinde istihdam ettiği çalışanlarının da müşterilerine aynı özeni göstermesini, hızlı çözümler üreterek sorunları çözmelerini isteyen banka, engelli personel alımların da bireylerin güler yüzlü, insan iletişim ve ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmalarında uyumlu olmaları istenmektedir.

Banka, İstanbul Avrupa yakasındaki şubeleri için banka personel alımları gerçekleştirecek olup, adaylardan MS Office programlarını dışında herhangi bir deneyimlilik istememektedir.

Başvurular ise 5 Ağustos 2071 Cumartesi günü sona erecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-engelli-memur-1285391

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personeller Arıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.