Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka, En Az Lise Mezunu Engelli Personel Alımları Yapacak!

Fibabanka, En Az Lise Mezunu Engelli Personel Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka, en az lise mezunu engelli banka personel alımları yapacak.

Fibabanka, bünyesinde açık pozisyonlarında istihdam etmek için engelli banka personel alımları yapacak.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam olanağı sağlanıp, bankacılık sektöründe kariyer hedeflemeyi planlayan engelli adaylara kapılarını açan Fibabanka, bir takım kriterler eşliğinde kadrolarını genişletmeyi hedeflemektedir.

Fibabanka personel alımlarına başvuru yapacak adayların Türkiye İş Kurumu’nda kayıtlarının bulunması ve kanun gereğince yüzde 40 ve üzeri bir değerde engel derecesinin bulunması gerekmektedir. Banka, adayların  ayrıca MS Office programlarına ilişkin donanımlı bilgiye sahip olmalarını, pratik ve ileri düzeyde kullanabiliyor olmalarını istemektedir.

Banka mevzuatlarına uygun şekilde müşterilerine her zaman en kaliteli, en hızlı, çözüm odaklı hizmet sağlayıp, onları her zaman mutlu etmeyi hedefleyen, uzman kadroları ile müşterilerine her zaman yardımcı olan, müşterilerinin ihtiyaçları yönünde kredi kampanyaları düzenleyen Fibabanka, her geçen gün kadrolarını genişletip, bankacılık alanında kariyer hedefleyen bireylere istihdam olanağı sağlıyor. Bu kapsam da banka iş ilanı yayınlayıp ya da personel alımı yapacağına dair kendi internet sitesinden duyuru yapan banka, herkese kapılarını açıyor.

Bünyesinde istihdam ettiği çalışanlarının da müşterilerine aynı özeni göstermesini, hızlı çözümler üreterek sorunları çözmelerini isteyen banka, engelli personel alımların da bireylerin güler yüzlü, insan iletişim ve ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmalarında uyumlu olmaları istenmektedir.

Banka, İstanbul Avrupa yakasındaki şubeleri için banka personel alımları gerçekleştirecek olup, adaylardan MS Office programlarını dışında herhangi bir deneyimlilik istememektedir.

Başvurular ise 5 Ağustos 2071 Cumartesi günü sona erecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-engelli-memur-1285391

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.