Turkishbank’tan Kefilsiz, Sabit Faizli İhtiyaç Kredisi!

Uygun faizli ihtiyaç kredisi sunarak müşterilerinin yanında olan, onlarına tüm nakit durumları için yanında olup destek olan Turkishbank, 48 aya varan ödeme planları ile çeşitli ödeme planları sunup, kolaylıklar sağlamaktadır.

Kadrolarını her geçen gün büyüten, uzman kadroları il müşterilerine daha iyi, kaliteli hizmet sağlamak için teknolojik alt yapısını sürekli genişleyen Turkishbank, yüzde 1,65 oranında faiz uygulaması gerçekleştirmektedir. Sabit faizli ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan banka, tüm kredi tutarları ve vade sürelerinde aynı faiz ödemesini almaktadır.

İhtiyaç kredisi başvuruları yalnızca banka şubelerinden gerçekleşip, bireylerden bir takım belgeler istenmektedir. Belgelerini getiren müşterilerin ihtiyaç kredisi alma süreçleri daha hızlı gerçekleşmektedir. Bu belgeler; T.C. kimlik numarasının yazılı olduğu nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaporttan herhangi biri, adres bilgileri için ikametgah belgesi ve gelir belgesidir. Gelir belgesi, kişilerin maksimum ne kadarlık kredi alabileceğinin değerlemesi için gereklidir.

36 ay vadeli ödeme planı ile 5 bin Türk Lirası tutarında Turkishbank ihtiyaç kredisi alan bir kişinin aylık kredi ödemesi 195,53 Türk Lirasına tekabül eder. Kredi faizi ise yüzde 1,65’tir. Kredi faizleri değişmemektedir. Geri ödenecek topla tutar ise 7 bin 39,25 Türk Lirası olurken, kredi tahsis ücreti ise 25 Türk Lirasıdır. Kredi tahsis ücreti 5 bin Türk Lirasının binde beşi kadardır ve bir kez alınır. Kredi kapsamında hayat sigortası yapılması zorunlu olup, kefil istenmemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.