Garanti Bankası Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilci Alımları Yapacak! Başvurulara Son 4 Gün!

Garanti Bankası, müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi departmanındaki açık pozisyonlarında istihdam etmek üzere banka personel alımları gerçekleştirecek.

Garanti Bankası, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapacak.

Telefon Bankacılığı kanalı ile bankacılık hizmetinden yararlanmak için Garanti Bankası’nı arayan müşterilerin isteklerinin karşılanması, onların isteklerinin gerçekleştirilmesi, ilgili birime yönlendirilmesi, yardımcı olunması, bunlar ek olarak banka ürünlerinin satışlarının yapılmasını gerçekleştirilecek.

Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilci için yayınlanan banka iş ilanına başvuru yapan bireylerin en az lisans mezunu ya da meslek yüksek okulu mezunu olmaları istenmektedir. Öğrenci olup, devamlılık zorunluluğu olmayan adayların başvurularını da değerlendirmeye alacağını bildiren Garanti Bankası, bünyesinde istihdam edeceği bireylerin 30 ve üzeri yaşta olmalarını istemektedir. 30 yaşından büyük olanların başvurularını banka değerlendirmeyecektir.

Adaylar İstanbul Güneşli’deki Garanti Bankası şubesinden istihdam edilecek olup, bireylerin bu lokasyona ulaşım problemlerinin olmaması istenmektedir.

Adaylar haftanın beş iş günü istihdam edilip, sabah saat 09.00 ile akşam 19.00 arasında görev alacaklar. Adayların bu saat aralıklarında çalışmaya uygun olmaları, aynı zamanda çalışmaya isteklerinin olması istenmektedir.

Erkek adayların ise askerliklerini bitirmiş ya da tecil ettirmiş olmaları istenmektedir. Tecil için en az 1 sene istenmektedir. İletişim yetenekleri kuvvetli, ikna etme becerileri gelişmiş, telefondan satış gerçekleştirebilecek, kendilerine güvenen, ekip çalışmalarında uyum sağlayabilecek olmaları talep edilmiştir.

Banka personel alımları için son başvuru tarihi 13 Temmuz 2017 Perşembe günüdür.

Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-istanbul-1427742

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.