Garanti Bankası’ndan Ayda 300 TL Taksitlerle İhtiyaç Kredisi!

0

Garanti Bankası, uygun faiz oranları ve uzun vadelerde düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerinin nakit ihtiyaçlarının yanında oluyor, onlara destek veriyor.

Yaz dönemine özel Garanti Bankası’nın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası faiz oranları yüzde 1,29 ile yüzde 1,44 arasında değişiyor. Faiz oranları alınan kredinin tutarına ve vade süresine bağlı olarak değişiyor. Kampanya dahilinde minimum vade süresi 3 ay ve maksimum vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir. Bireyler 48 ay vadeye kadar çeşitli kredi ödemeleri gerçekleştirebiliyor. Banka, müşterilerine kolaylık sağlamak için esnek ve eşit taksitli ödemeler ile imkanlar sağlıyor.

Bireyler isterlerse kendi ödeme planlarını kendileri planlayabiliyorlar. Banka, başvuru sırasında müşterilerinden gelir belgesi istiyor. Başvuru sonrasında bireylerin kredi notlarını, geçmiş dönem kredi ve borçlarını, kredi başvurusu sırasında varsa borçlarını, gelir durumlarını incelip, kredi verilip verilmeyeceği, verilecekse ne kadar kredi verileceğini hesaplıyor. Yapılan incelemeler sonrasında müşterileri ile iletişime geçiyor ve kredinin onaylanması durumunda müşterilerini bankaya, istenilen belgeler ile birlikte gelmelerini istiyor.

Anında ihtiyaç kredisi imkanı da tanıyan banka, anında yapılan başvurular için maksimum kredi limiti belirlemiştir. Bu limit 25 bin Türk Lirasıdır. Banka şubelerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirecekler için 25 bin Türk Lirasından daha fazla miktarda kredi verilebiliniyor.

Ayda 300 Türk Lirası taksit ödemeleri ile müşterilerine ihtiyaç kredisi imkanı veren Garanti Bankası, kredinin binde beşi kadar kredi tahsis ücreti tahsil ediyor. Bu ücret tüm bireylerden bir kez alınıyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın