Kuveyt Merkezli olup, 38 yıllık bankacılık sektöründe deneyimi bulunan Burgan Bank, kadrolarına banka personel alımları gerçekleştiriyor.

Banka iş ilanı yayınlayan Burgan Bank, kadrolarını her geçen gün büyütüyor.

Yeni Mezun Direkt Satış Temsilci alımları yapacak olan Burgan Bank, en az ön lisans mezunu adaylara kapılarını açıyor. Banka, personel alımları için bir takım kriterler belirlemiştir. Kriterleri sağlayan adaylar ile banka iletişime geçecektir.

Bankanın Direkt Satış ve Tüketici Finansman Birimi, Direkt Satış ekinine bağlı olarak İstanbul Avrupa Yakası ile Anadolu Yakası, Ankara ve Kocaeli’de bulunan şubelerde istihdam olanağı sağlanacaktır. Adaylardan görev alacakları pozisyon ile ilgili deneyimlilik istenmemektedir. Adayların sadece bu lokasyonlara ulaşım problemlerinin bulunmaması gerekmektedir.

En az meslek yüksek okulu mezunu alımları yapılıp, bankanın tercihi en az lisans mezunu adaylardan yana olacaktır. Lisans mezunu olan adayların  başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır. Yine benzer şekilde deneyimlilik istemese de satış bölümlerinde en az 2 sene tecrübe edinmiş adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır. Yine banak tercihini Bireysel Emeklilik Sertifikası almış adaylardan yana kullanacaktır. Bu nedenle bireylerin CV’lerin kendilerinden detaylı bir şekilde bahsetmeleri yararlarına olacaktır.

Birebir yapılan satışlarda özgüveni olan, aktif rol alabilen, ikna yeteneği gelişmiş olma, diksiyonuna dikkat eden, insan ilişki ve iletişimlerinde başarılı olan, ekip çalışmalarında kolay uyum sağlanabilmek gibi banka personel alımları için kriterler belirleyen Burgan Bank, aynı zamanda adayların yoğun tempodaki çalışmaya uyum sağlayabilmeleri, esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek olmaları istenmektedir.

Burgan Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-yeni-mezun-direkt-satis-temsilcisi-1369056?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın