Geçmişten bugüne kadar büyüme odaklı çalışma performansı gösteren, tüm müşterilerini avantajlı ürünleri ile bir araya getiren, ekonominin daha ileriye taşınması için katkı sağlayan HSBC Bankası, tüm insanlarına hayallerine ulaşması, hedeflerini gerçekleştirmesi misyonu ve Türkiye’nin önde gelen uluslararası bankalardan biri olma vizyonu ile hizmet vermektedir.

HSBC, müşterilerine daha iyi, daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilmek, onların sağlıktan eğitime, tatilden tüm ihtiyaçları için yanında olabilmek için sunduğu ürünler ve gelişmiş teknolojik altyapısı ile daha hızlı hizmet verebilmek için kendini sürekli büyütüyor.

Şube ağını ve uzman kadrolarını sürekli genişleten HSBC, Türkiye Geneli banka personel alımları gerçekleştirecek.

HSBC’nin duyurusunu yaptığı banka iş ilanına başvuru yapacak adayların en az üniversite mezunu olmaları istenmektedir. Üniversite eğitimine devam edip, devam zorunluluğu olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Adaylar finans departmanında göreve başlayacak olup, sürekli ve tam zamanlı olarak yeni başlayan pozisyonunda istihdam edilecekler. Adaylardan herhangi bir alanda tecrübe istenmemektedir.  Önceki dönemlerinde bankada çalışmamış, ilk defa işe başlayacak adayların da başvuruları değerlendirme kapsamında olacaktır. Yine benzer şekilde erkek adaylar için askerliğin bitmiş olma şartı konulmamıştır. Ancak askerliğini bitirmiş ve alanlarında kariyer hedefleyen bireylerin başvuruları tüm bankalarda olduğu gibi HSBC tarafından da ön değerlendirme kapsamında incelenir.

Hangi illerde ve kaç tane banka personel alımı gerçekleştirileceği belirtilmemiştir. Adayların CV’lerini yazıp, başvurularını yapmaları yeterli olmaktadır. CV’lerde görev alınmak istenen alan, bulundukları şehir ve benzeri gibi detayların belirtilmesi gerekmektedir.

HSBC banka personel alımları için başvurular 13 Ağustos Pazar günü sona erecektir.

HSBC tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-genel-basvuru-1813964?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın