Yaza Özel, Kefilsiz, Uygun Faizli Taşıt Kredisi Vakıfbank’tan!

0

Vakıfbank, yaz dönemine özel otomobil almak isteyen müşterilerine avantajlı faiz oranları ile taşıt kredisi kampanyası düzenledi.

Vakıfbank taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,11 ile yüzde 1,13 olarak belirlenmiştir. Dosya masrafı için ücret ödeyen müşterilerin ödeyecekleri faiz oranı yüzde 1,11 ve dosya masrafı ödemek istemeyen müşterilerin ödeyecekleri faiz oranı ise yüzde 1,13 olarak belirlenmiştir. Uygun vadeli taşıt kredisi sunan Vakıfbank, tüm müşterilerinin hayallerini kurdukları otomobillere kavuşmasını isteyip, onlara destek olmaktadır.

48 ay vadeli taşıt kredisi sunan Vakıfbank, ilk 3 ay ödeme yapılmadan ya da 3 ay da bir ödeme yaparak, son kredi ödemesinin yüksek meblağda yapılıp geriye kalan taksitlerin düşük tutarda olacak şekilde yahut değişkenken kredi ödemleri şeklinde imkanlar sağlamaktadır. Müşteri kolay, dertsiz, tasasız otomobillere sahip olabilsin, yazın kimse taşıtsız kalmasın diye düzenlenen yaza özel taşıt kredisi kampanyası için alınan kredi tutarı belli bir hesaplama sonucu verilmektedir. Bireylerden kredi başvurusu sırasında satın alınan aracın proforma ya da kasko değerini gösteren belge istenmektedir. Bu belge doğrultusunda eğer aracın değeri 50 bin Türk Lirası ve altında bir değer ise bu değerin yüzde 70’i kadar, eğer bu değerin üstünde bir miktardaysa 50 bin’den geriye kalan tutarın yüzde 50’si kadar finansman verilir.

Vakıfbank taşıt kredisi kampanyası için kefil istenmez, hayat sigortası zorunlu tutulmaz. Hayat sigortasını isteyen müşteriler yaptırır. Sigorta tutarları müşterilerin yaşlarına, cinsiyetlerine, aldıkları kredi tutarı ve benzeri gibi özelliklere göre farklılık gösterir. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın