Ana SayfaKredilerAnında 25.000 TL'ye Kadar İhtiyaç Kredisi Türkiye İş Bankası'ndan!

Anında 25.000 TL’ye Kadar İhtiyaç Kredisi Türkiye İş Bankası’ndan!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası, 25 bin Türk Lirasına kadar anında ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Tüm müşterilerine özel anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapma ve yine tüm müşterileri ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılayabilsin diye ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Türkiye İş Bankası, 48 aya kadar çeşitli ödeme planları sunmaktadır.

İhtiyaç kredisi başvurusu için bireyler Türkiye İş Bankası internet şubesi ya da İşCep kullanabilir, banka şubelerine gitmek isteyenler şubelerden gerçekleştirebilir. Anında kredi başvurusu yapanların kredilerini banka inceledikten sonra onaylanması durumunda bireylerin vadesiz Türk Lirası mevduat hesaplarına yatırmaktadır.

Hafta sonları bile kredi başvurusu yapma imkanı verilmektedir.

Aylık kredi ödemeleri 1 ay sonra başlayacak şekilde hesaplanmaktadır. Banka kredi kapsamında tahsis ücreti almaktadır. Tahsis ücreti kredi miktarına göre değişmektedir. Kredi tutarının binde beşi kadar alınan tahsis ücreti, tüm vade boyunca bir kez alınır. Tahsis ücretine yüzde 5’lik BSMV dahil edilmez.

Türkiye İş Bankası anında ihtiyaç kredisi için sigorta ücreti alınır. Sigorta ücretleri de müşteriye göre değişir ve hesaplanan yıllık maliyet oranları dışında ayrıca hesaplanır. Ticari faaliyette bulunan müşterilerin yaptıkları kredi başvuruları bu kapsamda değerlendirilmez. Kredi kampanyasına sadece bireysel müşteriler başvuru yapabilir.

Türkiye İş Bankası 48 Ay Vadeli 15.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

İhtiyaç kredisi faiz oranları dosya masrafı ödemek ve ödemek istemeyen müşterilere göre değişir. Dosya masraflarını ödemek isteyenler yüzde 1,29 oranında, ödemek istemeyenler yüzde 1,35 oranında faiz ödemesi gerçekleştirir. 48 ay vadeli 15 bin Türk Lirası alan bir bireyin aylık kredi taksidi dosya masrafı ödemediği durumda 547 TL, ödediği durumda ise 553 TL yapar. Yıllık maliyet oranları ise sırası ile yüzde 20,6941 ile yüzde 21,6272 olur.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.