Türkiye İş Bankası, 25 bin Türk Lirasına kadar anında ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Tüm müşterilerine özel anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapma ve yine tüm müşterileri ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılayabilsin diye ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Türkiye İş Bankası, 48 aya kadar çeşitli ödeme planları sunmaktadır.

İhtiyaç kredisi başvurusu için bireyler Türkiye İş Bankası internet şubesi ya da İşCep kullanabilir, banka şubelerine gitmek isteyenler şubelerden gerçekleştirebilir. Anında kredi başvurusu yapanların kredilerini banka inceledikten sonra onaylanması durumunda bireylerin vadesiz Türk Lirası mevduat hesaplarına yatırmaktadır.

Hafta sonları bile kredi başvurusu yapma imkanı verilmektedir.

Aylık kredi ödemeleri 1 ay sonra başlayacak şekilde hesaplanmaktadır. Banka kredi kapsamında tahsis ücreti almaktadır. Tahsis ücreti kredi miktarına göre değişmektedir. Kredi tutarının binde beşi kadar alınan tahsis ücreti, tüm vade boyunca bir kez alınır. Tahsis ücretine yüzde 5’lik BSMV dahil edilmez.

Türkiye İş Bankası anında ihtiyaç kredisi için sigorta ücreti alınır. Sigorta ücretleri de müşteriye göre değişir ve hesaplanan yıllık maliyet oranları dışında ayrıca hesaplanır. Ticari faaliyette bulunan müşterilerin yaptıkları kredi başvuruları bu kapsamda değerlendirilmez. Kredi kampanyasına sadece bireysel müşteriler başvuru yapabilir.

Türkiye İş Bankası 48 Ay Vadeli 15.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Detayları

İhtiyaç kredisi faiz oranları dosya masrafı ödemek ve ödemek istemeyen müşterilere göre değişir. Dosya masraflarını ödemek isteyenler yüzde 1,29 oranında, ödemek istemeyenler yüzde 1,35 oranında faiz ödemesi gerçekleştirir. 48 ay vadeli 15 bin Türk Lirası alan bir bireyin aylık kredi taksidi dosya masrafı ödemediği durumda 547 TL, ödediği durumda ise 553 TL yapar. Yıllık maliyet oranları ise sırası ile yüzde 20,6941 ile yüzde 21,6272 olur.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın