Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans, Gişe Yetkili Yardımcı Alımı Yapacak!

Türkiye Finans, Gişe Yetkili Yardımcı Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans Katılım Bankası, fon toplama, havale, EFT, nakit işlemleri, fatura- vergi tahsilatı ve benzeri gibi gişe işlemleri hizmetlerinin yerine getirilmesi için banka personel alımı yapıyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası Gişe Yetkili Yardımcı alımı yapacak.

Gişe Yetkili Yardımcı alımına başvuru yapacak adayların üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Nedir bu bölümler?

  • İşletme
  • İktisat
  • Maliye
  • Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
  • Kamu Yönetimi
  • Uluslararası İlişkiler
  • Bankacılık
  • Finans ve benzeri…

Adayların faizsiz bankacılık alanında göreve başlamak için isteklerinin olması, faizsiz bankacılık alanında bilgilerinin olması istenmektedir. Adaylar, Türkiye Finans Katılım Bankası’nın vizyon ve misyonunu en iyi şekilde temsil edebilmelidir. İnsan ilişkileri ve iletişimlerinde  son derece başarılı, her zaman güler yüzlü, prezantabl, yapılan yeniliklere daima açık, kendini geliştirmek için elinden geleni yapan adayların başvuru yapmasını isteyen Türkiye Finans, alım yapacağı banka personel alımında adayların 1990 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş olmaları istemektedir.

Ekip çalışması gerektirecek pozisyon için banka adayların ekip çalışmalarında başarılı olma, uyum sağlayabilme ve benzeri gibi özelliklerin olmasını istemektedir. Banka iş ilanına başvuru yapan her adayın sorumluluk bilincinin yüksek olması aranırken, MS Office programları hakkında da donanımlı bilgi, ileri seviyede kullanabilirlik aranmaktadır. Erkek adayların kesinlik askerliklerini yapmış olmaları istenmektedir. Askerliğini yapmamış erkeklerin banka iş başvurularını kabul etmeyecektir.

Afyon’da istihdam olanağı sağlanan Gişe Yetkili Yardımcı alımı son başvuru tarihi 8 Eylüldür.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-afyon-sube-gise-yetkili-yrd-1828318? 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.