Odeabank, PTT şubelerinden başvuruların ve ödemelerin yapılabildiği uzun vadeli dönemlerde ödemelerle sunduğu ihtiyaç kredisi ile tüm müşterilerine destek oluyor.

Odeabank’ın PTT’den başvurularının gerçekleştiği ve PTT’den kredinin alındığı ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,85 olarak belirlenmiştir.

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunan banka, müşterilerinin aylık net kazançlarına uygun olacak şekilde geri ödeme planı oluşturup, ihtiyacı olan nakitlerinin karşılayabilmesi için yardımcı oluyor.

Maksimum verilen kredi tutarı 50 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir.  Bireylerin ihtiyaç kredisi başvuru için PTT şubelerine sadece nüfus cüzdanları gitmesi yeterli olmaktadır. Ancak gerekli görülmesi durumlarında gelir belgesi, ikametgah belgesi ve ek belgeler istenebilir.

Banka, kredi kapsamında hayat sigortasının yapılmasını zorunlu tutmaktadır. İhtiyaç kredisi sigorta ücretleri standart değildir. Müşteriden müşteriye göre değişir.

Banka, çok sayıda kanaldan ödemelerin yapılması için müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Odeabank şube ve ATM’lerinden ödemelerin gerçekleşebildiği gibi, internet şubesinde de, 444 8 444 numaralı iletişim merkezinde de, mobil şubesinden de kredi ödemelerin yapılabildiği gibi bunlara ek olarak bireyler başka hesaplardan da EFT ya da havale ile yahut Akbank ATM’leri ya da PTT şubelerinde de ödemeler gerçekleşmektedir.

Akbank ATM’leri ile PTT şubelerinden ödemelerin gerçekleşebilmesi için bireylerin T.C. kimlik numarası ile kredi hesaplarına ait olan IBAN No bilgileri istenmektedir Akbank ATM’lerinden yapılan ödemelerde Odeabank ödemelerinin seçilmesi ile devamında gerekli işlem takip edilerek yapılır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın