Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank, 6 Farklı Şubesine KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacak!

Şekerbank, 6 Farklı Şubesine KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank, 6 farklı yerdeki şubeleri için banka personel alımları yapacak.

Şekerbank, bankanın bütün KOBİ ürünlerinin müşterilere sunulması, tanıtımının yapılması, pazarlanması ve satışlarının gerçekleştirilmesi, bu çalışmalar doğrultusunda hedeflerin, müşteri portföyü ve verimliliğin zamanla geliştirilmesi, artırılması için KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapacak.

Söz konusu banka iş ilanına başvuru yapacak adayların üniversitelerin 4 yıllık üniversitelerden mezun olması istenmektedir Üniversitede bölüm şartı koyan banka, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu adayların başvurularını değerlendirecektir.

Bireylerin KOBİ Bankacılık iş kolunda Portföy yönetimi alanında en az 3 sene olmak üzere deneyim sahibi kazanmış olmaları istenmektedir. Ekip çalışmalarında başarı, uyum isteyen Şekerbank, bireylerin insanlarla olan iletişimlerinde kendilerine güvenmelerini istemektedir.

Bankacılık ürünlerinin satışında kendine güvenen, satış konusunda bilgi sahibi ve benzeri gibi özellikler arayan banka, aynı zamanda adayların esnek çalışma saatlerine de uyum sağlamalarını istemektedir. KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi pozisyonu gereği adaylar belirlenen saatlerin dışında da görev alabilirler. Erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları istenmektedir. Askerliğini yapmamış ya da tecil ettirmiş adayların başvurularını banka değerlendirmeyecektir.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam edilecek adaylar bankanın satış departmanında görev almaya başlayacaklar.

Gebze Organize Sanayi, İkitelli, Merter, Tekirdağ, Avcılar ve Lüleburgaz’daki Şekerbank şubeleri için banka personel alımları gerçekleştirilecek. Adayların bu lokasyonlara ulaşım problemlerinin olmaması gerekmektedir. Başvuru yapmak için son tarih ise 10 Ağustos’tur.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/sekerbank-is-ilanlari-c1466-p5108/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,214TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.