Şekerbank, 6 farklı yerdeki şubeleri için banka personel alımları yapacak.

Şekerbank, bankanın bütün KOBİ ürünlerinin müşterilere sunulması, tanıtımının yapılması, pazarlanması ve satışlarının gerçekleştirilmesi, bu çalışmalar doğrultusunda hedeflerin, müşteri portföyü ve verimliliğin zamanla geliştirilmesi, artırılması için KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapacak.

Söz konusu banka iş ilanına başvuru yapacak adayların üniversitelerin 4 yıllık üniversitelerden mezun olması istenmektedir Üniversitede bölüm şartı koyan banka, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu adayların başvurularını değerlendirecektir.

Bireylerin KOBİ Bankacılık iş kolunda Portföy yönetimi alanında en az 3 sene olmak üzere deneyim sahibi kazanmış olmaları istenmektedir. Ekip çalışmalarında başarı, uyum isteyen Şekerbank, bireylerin insanlarla olan iletişimlerinde kendilerine güvenmelerini istemektedir.

Bankacılık ürünlerinin satışında kendine güvenen, satış konusunda bilgi sahibi ve benzeri gibi özellikler arayan banka, aynı zamanda adayların esnek çalışma saatlerine de uyum sağlamalarını istemektedir. KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi pozisyonu gereği adaylar belirlenen saatlerin dışında da görev alabilirler. Erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları istenmektedir. Askerliğini yapmamış ya da tecil ettirmiş adayların başvurularını banka değerlendirmeyecektir.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam edilecek adaylar bankanın satış departmanında görev almaya başlayacaklar.

Gebze Organize Sanayi, İkitelli, Merter, Tekirdağ, Avcılar ve Lüleburgaz’daki Şekerbank şubeleri için banka personel alımları gerçekleştirilecek. Adayların bu lokasyonlara ulaşım problemlerinin olmaması gerekmektedir. Başvuru yapmak için son tarih ise 10 Ağustos’tur.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/sekerbank-is-ilanlari-c1466-p5108/

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın