Şekerbank, müşterilerine özel faiz oranları ve uygun vadeli ödeme seçenekleri ile özgür kredi kampanyası düzenledi.

Özgür kredi kampanyası  kapsamında sadece 30 bin Türk Lirasına kadar kredi veren Şekerbank, 48 aya varan vade seçenekleri ile müşterilerinin bütçelerine uygun ödeme planları düzenliyor.

İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,55 olarak belirlenmiştir. Faiz oranları sabit olup, her kredi vadesi ve her kredi tutarında aynı olmaktadır.

Banka, özgür kredi kampanyası dahilinde müşterilerinden dosya masrafları için kredi tahsis ücreti tahsil ediyor. Bu ücret kredinin binde beşini geçemez ve bir kez alınır. Banka alınacak tüm ücretleri kredi tahsis ücreti olarak hesaplayıp, yıllık hayat sigortasını dahil etmez. Yıllık hayat sigortası ücretleri müşteri özelinde farklılık gösterir. Müşterilerin yaşlarından cinsiyetlerine, aldıkları kredi tutarından kredi vadesine göre sigorta değişmektedir.

Şekerbank ihtiyaç kredisi başvurusu yalnızca şubelerden gerçekleşiyor. Bireylerin özgür kredi kampanyası başvurusu için bankanın şubelerini ziyarette bulunmaları gerekiyor. Başvuru için banka bir kaç belge talep ediyor. Bunlar; kredi başvuru yapanın nüfus cüzdanı, ikametgah belgesi ve gelir belgesidir.

Şekerbank 24 Ay Vadeli 5.000 TL Özgür Kredi Ödeme Planı Detayları

Şekerbank’ın sunduğu Özgür Kredi Kampanyası dahilinde 24 ay vadeli ödeme planı ile 5.000 TL ihtiyaç kredisi alacak bir bireyin aylık kredi taksidi 260,18 TL olup, toplamda yapacağı geri ödeme tutarı 6 bin 244,32 TL olmaktadır. 5.000 TL için tahsis ücreti 25 TL olur. Uygulanan faiz oranı yüzde 1,55 olur.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın