Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Proje Yönetici Alımları Gerçekleştiriyor! Son Başvuru Yarın!

Akbank Proje Yönetici Alımları Gerçekleştiriyor! Son Başvuru Yarın!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank, Proje Yöneticisi alımları yapacak.

Proje Yönetici alımları yapacak olan Akbank, uzman kadrolarını daha da genişletip, bankacılık sektöründe çalışmak isteyen, kariyer hedefleyen herkese kapılarını açıyor.

Akbank’ın yaptığı banka personel alımları için bir takım kriterler sunuluyor. Dijital bankacılık kapsamında bulunan tüm proje çalışmaları için sürecin tüm adımlarının takip edilmesi, planlanması, kaynak ve zaman modellemelerinin yapılması, bu modellemelerin belgelerinin hazırlanması için Proje Yönetici alımları gerçekleştirecek olan Akbank, başvuru yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerin mezun olmalarını istemiştir. Ayrıca adayların alanlarında en az  5 sene deneyim sahibi kazanmış olmaları gerekmektedir. Önceki dönemlerinde dijital projelerde bulunmuş adayların başvurularını banka ön değerlendirmeye alacaktır.

PMP sertifikasına sahip olunması, ileri düzeyde ingilizce bilgisine sahip, insanlarla olan iletişimlerin kuvvetli olması, analitik düşünme yeteneğinin gelişmiş ve iş sorumluluğu bilinci yerinde olma koşulları arayan banka aynı zamanda araştırmacı ruhlu, dinamik, her zaman gelişime açık olan adayları kadrolarında çalıştırtmak istemektedir.

Bankanın ilgili bütün birimleri ile iletişim halinde bulunup, birimlerde çalışan personellerle koordineli bir şekilde çalışma performansı gösteren, bankanın mevzuatlarına uygun şekilde finansal ROI senaryolarını kurgulanması istenmektedir. Ekip çalışmalarında başarılı olan, ekibe uyum sağlayabilen adayların başvuru yapmasını talep eden banka aynı zamanda her zaman sorgulayıcı, sonuç, hedef ve kalite odaklı çalışan adayların başvuru yapmasını istemektedir.

Akbank’ın banka iş ilanına başvuru yapacak erkek adayların ise askerliklerini bitirmiş, tüm adayların MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmaları gerekmektedir.

Başvurular yarın sona erecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-proje-yoneticisi-1736619?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.