Advert Advert Advert

Akbank Proje Yönetici Alımları Gerçekleştiriyor! Son Başvuru Yarın!

Akbank Proje Yönetici Alımları Gerçekleştiriyor! Son Başvuru Yarın!
Akbank Proje Yönetici Alımları Gerçekleştiriyor! Son Başvuru Yarın! Pınar Çürük -

Akbank, Proje Yöneticisi alımları yapacak.

Akbank, Proje Yöneticisi alımları yapacak.

Proje Yönetici alımları yapacak olan Akbank, uzman kadrolarını daha da genişletip, bankacılık sektöründe çalışmak isteyen, kariyer hedefleyen herkese kapılarını açıyor.

Akbank'ın yaptığı banka personel alımları için bir takım kriterler sunuluyor. Dijital bankacılık kapsamında bulunan tüm proje çalışmaları için sürecin tüm adımlarının takip edilmesi, planlanması, kaynak ve zaman modellemelerinin yapılması, bu modellemelerin belgelerinin hazırlanması için Proje Yönetici alımları gerçekleştirecek olan Akbank, başvuru yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerin mezun olmalarını istemiştir. Ayrıca adayların alanlarında en az  5 sene deneyim sahibi kazanmış olmaları gerekmektedir. Önceki dönemlerinde dijital projelerde bulunmuş adayların başvurularını banka ön değerlendirmeye alacaktır.

PMP sertifikasına sahip olunması, ileri düzeyde ingilizce bilgisine sahip, insanlarla olan iletişimlerin kuvvetli olması, analitik düşünme yeteneğinin gelişmiş ve iş sorumluluğu bilinci yerinde olma koşulları arayan banka aynı zamanda araştırmacı ruhlu, dinamik, her zaman gelişime açık olan adayları kadrolarında çalıştırtmak istemektedir.

Bankanın ilgili bütün birimleri ile iletişim halinde bulunup, birimlerde çalışan personellerle koordineli bir şekilde çalışma performansı gösteren, bankanın mevzuatlarına uygun şekilde finansal ROI senaryolarını kurgulanması istenmektedir. Ekip çalışmalarında başarılı olan, ekibe uyum sağlayabilen adayların başvuru yapmasını talep eden banka aynı zamanda her zaman sorgulayıcı, sonuç, hedef ve kalite odaklı çalışan adayların başvuru yapmasını istemektedir.

Akbank'ın banka iş ilanına başvuru yapacak erkek adayların ise askerliklerini bitirmiş, tüm adayların MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmaları gerekmektedir.

Başvurular yarın sona erecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-proje-yoneticisi-1736619?

banka personel alımları Akbank banka iş ilanı Proje Yöneticisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!
Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!