Uygun Kar Payı Oranları ile İhtiyaç Finansmanı Türkiye Finans’tan!

0

Faizsiz bankacılık alanında hizmet veren, tüm bireysel ihtiyaçlar için kredi kampanyaları düzenleyen, müşterilerinin her zaman yanında olan, onlara destek olan Türkiye Finans Katılım Bankası, müşterilerine özel uygun kar payı oranları ile ihtiyaç finansmanı sunuyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını ertelemelerini istemeyen Türkiye Finans, 48 aya varan ödeme seçenekleri ile kolaylık sağlıyor. Katılım bankacılığı esaslarına uygun şekilde müşterilerine kaliteli hizmet sunan banka, başvuru süreçlerini hızlı ve kolay tutuyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı kar payı oranları yüzde 1,39’dur. 24 aya kadar olan kredi ödemeleri için yüzde 1,39 oranında kar payı uygulayan banka, 24 aydan 48 aya kadar olan kredi ödemeleri için ise yüzde 1,45 oranında kar payı uyguluyor.

Aylık ve yıllık maliyet oranlarına tahsis ücreti ile vergiler dahil edilerek  hesaplamalar yapılıyor. Tahsis ücreti finansman ödemeleri boyunca bir kez tahsil ediliyor ve finansmanın maksimum binde beşi kadar alınıyor. Maliyet oranlarına sigorta ücretleri dahil edilmiyor.

İhtiyaç finansmanı başvurusunda müşterilerden ek belgeler ve kefil isteniyor. Ancak finansman başvurularının değerlendirmesinden sonra banka kefil talep edebiliyor. Başvurularda banka, bireylerin nüfus cüzdanlarını, gelir belgelerini ve ikametgah belgelerini istiyor. Nüfus cüzdanlarında T.C. kimlik numarası yazılı değilse ya da yırtıksa kabul edilmiyor. Nüfus cüzdanı yerine ehliyet ya da pasaportta geçerli oluyor. Özel şirkette çalışan bireylerin iş yeri tarafından onaylanmış gelir belgesi, şirket sahibi olan ya da şirket ortağı olan bireylerin ise vergi levhalarını getirmeleri gerekiyor. Eğer müşterilerden kefil isteniyorsa kefillerinde aynı belgeleri getirmeleri isteniyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın