Ana SayfaKredilerUygun Kar Payı Oranları ile İhtiyaç Finansmanı Türkiye Finans'tan!

Uygun Kar Payı Oranları ile İhtiyaç Finansmanı Türkiye Finans’tan!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Faizsiz bankacılık alanında hizmet veren, tüm bireysel ihtiyaçlar için kredi kampanyaları düzenleyen, müşterilerinin her zaman yanında olan, onlara destek olan Türkiye Finans Katılım Bankası, müşterilerine özel uygun kar payı oranları ile ihtiyaç finansmanı sunuyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını ertelemelerini istemeyen Türkiye Finans, 48 aya varan ödeme seçenekleri ile kolaylık sağlıyor. Katılım bankacılığı esaslarına uygun şekilde müşterilerine kaliteli hizmet sunan banka, başvuru süreçlerini hızlı ve kolay tutuyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı kar payı oranları yüzde 1,39’dur. 24 aya kadar olan kredi ödemeleri için yüzde 1,39 oranında kar payı uygulayan banka, 24 aydan 48 aya kadar olan kredi ödemeleri için ise yüzde 1,45 oranında kar payı uyguluyor.

Aylık ve yıllık maliyet oranlarına tahsis ücreti ile vergiler dahil edilerek  hesaplamalar yapılıyor. Tahsis ücreti finansman ödemeleri boyunca bir kez tahsil ediliyor ve finansmanın maksimum binde beşi kadar alınıyor. Maliyet oranlarına sigorta ücretleri dahil edilmiyor.

İhtiyaç finansmanı başvurusunda müşterilerden ek belgeler ve kefil isteniyor. Ancak finansman başvurularının değerlendirmesinden sonra banka kefil talep edebiliyor. Başvurularda banka, bireylerin nüfus cüzdanlarını, gelir belgelerini ve ikametgah belgelerini istiyor. Nüfus cüzdanlarında T.C. kimlik numarası yazılı değilse ya da yırtıksa kabul edilmiyor. Nüfus cüzdanı yerine ehliyet ya da pasaportta geçerli oluyor. Özel şirkette çalışan bireylerin iş yeri tarafından onaylanmış gelir belgesi, şirket sahibi olan ya da şirket ortağı olan bireylerin ise vergi levhalarını getirmeleri gerekiyor. Eğer müşterilerden kefil isteniyorsa kefillerinde aynı belgeleri getirmeleri isteniyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,216TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.