Yapı Kredi, Sahada Banka Ürünlerinin Satışları için Çok Sayıda Personel Alacak!

0

Yapı Kredi Bankası, ofis dışında bankanın kredi kartı, perakende ürünlerinin satışlarının yapılması için Perakende Direkt Satış Yetkilisi alımları yapacak.

Perakende Direkt Satış Yetkilisi pozisyonunda yapılan banka personel alımlarına başvuru yapacak adayların en az ön lisans mezunu olmaları istenmektedir. Devamlı ve tam zamanlı istihdam olanağı sağlanıp, üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden yahut Meslek Yüksek Okulu mezunu olunması talep edilmektedir.

Adayların çalıştıkları pozisyonda elde ettikleri başarıları ödüllendiren, çalışanlarına her zaman eğitim, kariyer olanaklarının olduğu bir ortam sağlayan Yapı Kredi Bankası, adayların 28 ve üzerindeki yaş gruplarında olmamasını istemektedir. Çalışanların dış görünümlerine her zaman önem veren, insanlar olan iletişimlerin her zaman kuvvetli olmasını, her zaman sorumluluk bilincinin yerinde olmasını isteyen banka, müşterilerine en hızlı, en kaliteli hizmeti verebilecek adayların başvuru yapmasını istemektedir.

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında adayların seyahat engellerinin bulunmaması talep edilip,  ofis dışında yani sahada görev alabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, satışlar için ikna yetenekleri gelişmiş olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

Adayların aynı zamanda zaman yönetimi konusunda başarılı olmaları istenmektedir. Satış faaliyetlerinde kendilerine güven, aktif rol alma banka için çok önemlidir.

Başvuru yapacak erkek adayların ise askerliklerini tamamen bitirmiş yahut tecil ettirmiş olmaları talep edilmektedir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın