Ana SayfaKredilerDenizbank'tan Anında Onaylanan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Denizbank’tan Anında Onaylanan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Yıllardır ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren, çalışanlarına, ortaklarına ve müşterilerine her zaman destek olan, yanında olan Denizbank, müşterilerinin ihtiyaçları için yanında oluyor.

Denizbank yüzde 1,65 ile yüzde 1,78 arasında değişen faiz oranları ile tatilden tüm eğitim harcamalarına, alışverişten düğün için yapılan masraflara kadar çeşitli ihtiyaçlar için hızlı başvuru imkanı ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Anında ihtiyaç kredisi sunan Denizbank, 48 aya varan vade seçenekleri ile 55 bin Türk Lirasına kadar finansman veriyor.

Uygun faizli ihtiyaç kredisi ve yüksek meblağlı anında kredi ile müşterilerine destek olan banka, müşterilerine özel ödeme planları düzenliyor.

Denizbank mobil ve internet şubelerinden gerçekleşen anında kredide maksimum üst sınır belirlenmiştir. Bu sınır 20 bin Türk Lirasıdır. Anında kredileri onaylanan bireylerin banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Anında kredi başvuruları haftanın her günü, her saati ve resmi tatiller olmak üzere gerçekleşebilmektedir.

Banka şubelerinde gerçekleşen kredi başvurularında ise nüfus cüzdanı ve gelir belgesi istenmektedir. Müşterilerinin bütçelerine göre kredi geri ödeme planları düzenleyen ve sunan banka, en uygun ihtiyaç kredisini vermeyi hedeflemektedir.

Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları vade sürelerine göre farklılık göstermektedir. 3-12 ayda yüzde 1,65 oranında, 12-24 ayda 1,72 oranında ve 24-48 ayda yüzde 1,78 oranında faiz uygulanmaktadır.

Kredi kapsamında kefil ve ek belgeler istenmemektedir. Ancak kredi başvurularının değerlendirilmesi sonucunda bireylerden talep edilebilir. Bu durumda kefillerin de istenilen belgelerin aynılarını getirmeleri istenmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.