Denizbank'tan Anında Onaylanan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Denizbank'tan Anında Onaylanan 20.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Yıllardır ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren, çalışanlarına, ortaklarına ve müşterilerine her zaman destek olan, yanında olan Denizbank, müşterilerinin ihtiyaçları için yanında oluyor.Yıllardır ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren, çalışanlarına, ortaklarına ve müşterilerine her zaman destek olan, yanında olan Denizbank, müşterilerinin ihtiyaçları için yanında oluyor.

Denizbank yüzde 1,65 ile yüzde 1,78 arasında değişen faiz oranları ile tatilden tüm eğitim harcamalarına, alışverişten düğün için yapılan masraflara kadar çeşitli ihtiyaçlar için hızlı başvuru imkanı ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Anında ihtiyaç kredisi sunan Denizbank, 48 aya varan vade seçenekleri ile 55 bin Türk Lirasına kadar finansman veriyor.

Uygun faizli ihtiyaç kredisi ve yüksek meblağlı anında kredi ile müşterilerine destek olan banka, müşterilerine özel ödeme planları düzenliyor.

Denizbank mobil ve internet şubelerinden gerçekleşen anında kredide maksimum üst sınır belirlenmiştir. Bu sınır 20 bin Türk Lirasıdır. Anında kredileri onaylanan bireylerin banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Anında kredi başvuruları haftanın her günü, her saati ve resmi tatiller olmak üzere gerçekleşebilmektedir.

Banka şubelerinde gerçekleşen kredi başvurularında ise nüfus cüzdanı ve gelir belgesi istenmektedir. Müşterilerinin bütçelerine göre kredi geri ödeme planları düzenleyen ve sunan banka, en uygun ihtiyaç kredisini vermeyi hedeflemektedir.

Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları vade sürelerine göre farklılık göstermektedir. 3-12 ayda yüzde 1,65 oranında, 12-24 ayda 1,72 oranında ve 24-48 ayda yüzde 1,78 oranında faiz uygulanmaktadır.

Kredi kapsamında kefil ve ek belgeler istenmemektedir. Ancak kredi başvurularının değerlendirilmesi sonucunda bireylerden talep edilebilir. Bu durumda kefillerin de istenilen belgelerin aynılarını getirmeleri istenmektedir.Denizbank Anında ihtiyaç kredisi Uygun faizli ihtiyaç kredisi en uygun ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi faiz oranları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank 100.000 TL Sabit Faizli Konut Kredisi Kampanyası!
Akbank 100.000 TL Sabit Faizli Konut Kredisi Kampanyası!
Vakıf Katılım Bankası Yönetici Personel Alımları!
Vakıf Katılım Bankası Yönetici Personel Alımları!