Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Part-Time Personel Alımları Yapıyor!

Akbank Part-Time Personel Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank, kadrolarında part time istihdam etmek için üniversite öğrencisi aradıklarını duyurdu.

Akbank Genel Müdürlük Birimlerinde part time olarak istihdam etmek için haftanın 2 gün ya da 3 günü devam edebilecek, devam zorunluluğu bulunmayan üniversite öğrencisi aradıklarının duyurdu.

Yarı zamanlı istihdam olanağı sağlanan üniversite öğrencileri için ne kadar bir alım yapılacağı hakkında sayı belirtilmemiştir. Ancak adaylara bazı kriterler sunulmuştur. Sunulan kriterler doğrultusunda gönderilen CV’ler değerlendirilip, öğrencilere geri dönüş yapılacaktır.

Akbank Part-Time Öğrenci Alım Şartları ve Detayları

Akbank’ın söz konusu banka iş ilanına başvuru yapacak tüm öğrenci adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekmektedir. Yabancı uyruklu öğrencilerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Aynı zamanda tüm öğrencilerin örgün eğitim üniversitelerin lisans bölümlerinde okuyor olmaları gerekmektedir. Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinde okuyan adayların başvurularını Akbank ön değerlendirmeye alacaktır. Ayrıca öğrencilerin 2. sınıf, 3. sınıf ya da 4. sınıf olmaları, 1. sınıf ya da hazırlık sınıfında olmamaları istenmektedir.

Öğrencilerin ingilizce bilmeleri başvurularının yine ön değerlendirmeye alınmasına yardımcı olacaktır. Microsoft Office programları ve Outlook kesinlikle bilinmelidir. Önceki dönemlerinde staj yapmış, part time çalışmış olup olunmamasına bakılmamaktadır.

Haftanın 3 iş günü çalışabilecek durumda olunması istenmektedir.

Başvurular 7 Eylül 2017 Perşembe günü sona erecektir. 7 Eylül’den sonra değerlendirmeler yapılıp, öğrencilere geri dönüş yapılacaktır.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-yari-zamanli-takim-asistani-1726972? 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.