QNB Finansbank, uygun faiz oranları uygulayarak internet ya da cep şubesi ile anında başvuruların gerçekleştirilebildiği anında ihtiyaç kredisi kapsamında Online Kredi Kampanyası düzenledi.

Anında ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilerden evrak, belge, imza ve kefil istenmiyor. Başvuruların çok kolay yapıldığı, çok hızlı kredi verildiği kampanyaya başvuruların onaylanması durumunda da banka müşterilerinin hesaplarına anında finansmanları yatırmaktadır.

Kredi almak için hafta başını yani pazartesiyi beklemek zorunda kalınmamaktadır. Hafta sonu ihtiyaç kredisi başvurusu yapıp, hafta sonu banka hesaplarına finansmanların yattığı QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,26 ile yüzde 1,69 arasında değişmektedir. Faiz oranlar kredi notuna göre değişmektedir. Kredi notu yüksek olanların ödedikleri faiz oranları çok daha düşük olmaktadır. Kredi notunuzun yüksek olması için önceki dönemlerde yaptığınız kredi kartı, kredi ödemelerinizin düzenli olması, eksik ya da gecikmeli ödeme yapmamış olmanız ya da mevcut durumda borcunuzun olmaması gerekmektedir.

Alınabilen minimum kredi tutarı 1.000 Türk Lirası olup, maksimum ise 30.000 Türk Lirasıdır. 30.000 TL’den daha yüksek meblağlarda kredi verilmemektedir.

Banka kredi için hayat sigortasının yapılmasını talep eder ancak zorunlu tutmaz.

QNB Finansbank Anında 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

48 ay vadeli 5.000 TL anında ihtiyaç kredisinden yararlanmak için banka şubelerinde gitmeden  bankanın internet şubesinden ya da mobil şubesinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Faiz oranları belirttiğimiz gibi kredi notuna göre değişmektedir. Uygulanan faiz oranları sırası ile yüzde 1,26, yüzde 1,29, yüzde 1,46, yüzde 1,56, yüzde 1,66 ve yüzde 1,69 olmaktadır. Söz konusu bu faiz oranlarına göre ödenmesi gereken aylık kredi tutarları ise sırası ile 147,25 TL, 148,38 TL, 154,89 TL, 158,79 TL, 162,74 TL ve 163,94 TL’dir. Kredinin binde beşi kadar tahsis ücreti alınır. 5.000 TL tahsis ücreti 25 TL’dir ve bir kez ödenir. Sigorta ücretleri kişiden kişiye değişir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın