Yapı Kredi Bankası Türkiye'nin Her Yerinden ve Her Alandan Personel Alımları Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası Türkiye'nin Her Yerinden ve Her Alandan Personel Alımları Yapıyor!

73 yıldır ülkemizde hizmet veren, geniş şube ağı ve uzman kadrolara sahip olan Yapı Kredi Bankası, 73 tane banka personel alımları gerçekleştirecek.73 yıldır ülkemizde hizmet veren, geniş şube ağı ve uzman kadrolara sahip olan Yapı Kredi Bankası, 73 tane banka personel alımları gerçekleştirecek.

Yapı Kredi Bankası banka personel alımları kriterleri alım yapılacak pozisyonlara göre değişmektedir.

Bazı pozisyonlar için en az lise mezunu olmak yeterli oluyorken, bazı durumlarda en az üniversite mezunu, hatta en az 1 yıldan başlayan alandaki deneyimliliklere de bakılıyor.

Genel olarak aranan özelliklere bakıldığı zaman her bir bireyin ekip çalışmalarında başarılı olup, uyum sağlanması, insanlara olan iletişimlerin kuvvetli olunması, güler yüzlülük, bankanın misyon ve vizyonunun iyi temsil edilebilmesi gibi kriterlerdir. Erkek adaylarda da yine bazı pozisyonlarda askerlik şartı konulmazken bazı pozisyonlarda askerliğin yapılmış ya da tecil ettirilmiş olması  isteniyor.

Her aday için tam zamanlı istihdam olanağı sağlayan Yapı Kredi Bankası, Türkiye'nin her yerinden banka personel alımları gerçekleştiriyor. Alanlarında kariyer hedefleyen, uzun dönemli çalışmak isteyen adayları tercih eden banka, diksiyona, alanlara göre değişen program bilgisi, yabancı bilgisine dikkat ediyor. Banka yine alanlara göre üniversiteden mezun olunan bölümlere göre, yaşa, ikinci dil bilgisi, ek olarak program bilgisi ya da istenilenden daha fazla deneyimlerde ön değerlendirme yapıyor.

Çalışanlarına ve müşterilerine her zaman değer veren Yapı Kredi Bankası, kadrolarında istihdam ettiği personellerin de aynı değeri müşterilerine vermelerini talep ediyor.

Banka İş İlanlarından Birkaçı;

  • Çağrı Merkezi Yetkilisi
  • KOBİ Kredi Tahsis Uzmanı
  • Bireysel Kredi Risk Analitiği Uzmanı
  • Marka Uzmanı
  • Bankacılık Ürünleri Satışı
  • Ofis Destek Yetkilisi
  • Kurumsal Gelişim Uzmanı
  • Avukat..

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurularına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/Yapı Kredi Bankası banka personel alımları banka iş ilanı Çağrı Merkezi Yetkilisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?