Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Aktif Satış Temsilcisi Alımları Yapacak! Başvurular 5 Gün Sonra Bitecek!

TEB Aktif Satış Temsilcisi Alımları Yapacak! Başvurular 5 Gün Sonra Bitecek!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası, finans departmanında istihdam etmek için banka personel alımları yapıyor.

Türk Ekonomi Bankası, Aktif Satış Temsilcisi alımları gerçekleştirecek.

Ofis dışında kredi kartı ve banka ürünlerinin satışlarının yapılması için alım yapılacak olan Aktif Satış Temsilciği için başvuru yapacak adayların 26 yaş ve üzerinde olmamaları istenmektedir. 26’sından büyük olan başvurularını banka değerlendirmeyecektir. Benzer şekilde erkek adayların ise askerliklerini ya yapmış ya da tecil ettirmiş olmaları talep edilip, yapmayanların ya da tecil ettirmeyenlerin başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Adayların en az ön lisans mezunu olmaları istenip, üniversite mezunu olanların başvuruları ön değerlendirme kapsamında bulunacaktır.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bünyesinde istihdam ettiği tüm çalışanlarını maaş +  prim sistemi ile çalıştırıp, adayların uzun dönemli çalışmalarını, kariyer hedeflemelerini, alanlarında satış kariyeri hedefi olanları istihdam edecektir.s

Tüm bireylerin insan iletişim ve ilişkilerin başarılı, kuvvetli, ekip çalışmalarında her zaman uyumlu, güler yüzlü, ikna yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir.

Saha satış tecrübesi olanların başvurularını yine ön değerlendirmeye alacak olan banka, tüm adayların ofis dışındaki çalışmaya, yoğun tempoya ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlanmasını istemektedir. Adayların seyahat engellerinin olmaması da ayrıca talep edilen kriterler arasında yer almaktadır.

İzmir, Aydın, Deniz, Muğla ve İstanbul’daki TEB şubelerinde istihdam edilecek adayların bu lokasyonlara ulaşım problemlerinin olmaması, CV’lerinde çalışmak istedikleri şehri seçmeleri gerekmektedir.

Başvurular 24 Temmuzda yani 5 gün sonra sona erecektir.

Türk Ekonomi Bankası tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.