TEB Aktif Satış Temsilcisi Alımları Yapacak! Başvurular 5 Gün Sonra Bitecek!

TEB Aktif Satış Temsilcisi Alımları Yapacak! Başvurular 5 Gün Sonra Bitecek!

Türk Ekonomi Bankası, finans departmanında istihdam etmek için banka personel alımları yapıyor.Türk Ekonomi Bankası, finans departmanında istihdam etmek için banka personel alımları yapıyor.

Türk Ekonomi Bankası, Aktif Satış Temsilcisi alımları gerçekleştirecek.

Ofis dışında kredi kartı ve banka ürünlerinin satışlarının yapılması için alım yapılacak olan Aktif Satış Temsilciği için başvuru yapacak adayların 26 yaş ve üzerinde olmamaları istenmektedir. 26'sından büyük olan başvurularını banka değerlendirmeyecektir. Benzer şekilde erkek adayların ise askerliklerini ya yapmış ya da tecil ettirmiş olmaları talep edilip, yapmayanların ya da tecil ettirmeyenlerin başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Adayların en az ön lisans mezunu olmaları istenip, üniversite mezunu olanların başvuruları ön değerlendirme kapsamında bulunacaktır.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bünyesinde istihdam ettiği tüm çalışanlarını maaş +  prim sistemi ile çalıştırıp, adayların uzun dönemli çalışmalarını, kariyer hedeflemelerini, alanlarında satış kariyeri hedefi olanları istihdam edecektir.s

Tüm bireylerin insan iletişim ve ilişkilerin başarılı, kuvvetli, ekip çalışmalarında her zaman uyumlu, güler yüzlü, ikna yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir.

Saha satış tecrübesi olanların başvurularını yine ön değerlendirmeye alacak olan banka, tüm adayların ofis dışındaki çalışmaya, yoğun tempoya ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlanmasını istemektedir. Adayların seyahat engellerinin olmaması da ayrıca talep edilen kriterler arasında yer almaktadır.

İzmir, Aydın, Deniz, Muğla ve İstanbul'daki TEB şubelerinde istihdam edilecek adayların bu lokasyonlara ulaşım problemlerinin olmaması, CV'lerinde çalışmak istedikleri şehri seçmeleri gerekmektedir.

Başvurular 24 Temmuzda yani 5 gün sonra sona erecektir.

Türk Ekonomi Bankası tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/Türk Ekonomi Bankası banka personel alımları Aktif Satış Temsilcisi TEB banka iş ilanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?