Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İş İlanı

Akbank Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İş İlanı

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank, finans ya da çağrı merkezi departmanın istihdam etmek için banka personel alımları yapacak.

Akbank Çağrı Merkezi Temsilcisi alımları yapacak.

Çağrı Merkezi Temsilciliğine başvuru yapan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları istenmektedir. Yabancı uyruklu bireylerin başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Adaylara bir takım kriterler sunulmuştur. Kriterlere en uygun olan adaylar banka tarafından değerlendirilip iletişme geçilecektir.

Tüm adayların 1989 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş olmaları istenmektedir. Belirtilen yıldan önce doğanların başvuruları yine değerlendirilmeyecektir.

Alanlarında kariyer hedefleyen, uzun dönemli bankacılık sektöründe çalışmak isteyen bireylerin başvuruda bulunmasını isteyen Akbank, erkek adayların askerliklerini yapmış olmalarını istemektedir. Askerliğini tecil ettirmiş ya da yapmamış bireylerin başvuruları reddedilecektir.

Söz konusu banka iş ilanı için üniversitelerine ilgili bölümlerinden mezun olmak, en az ön lisans ya da lisans mezunu olmak ve bunun CV’de muhakkak belirtilmesi istenmektedir.

Bunların yanı sıra bankanın önceki dönemlerde düzenlediği iş alım sınavlarına şuan ki iş ilanı için başvuru yapan adayların katılmamış olmaları, sözlü sınavlara katılım gösterilmişse başarısız olmamış olmaları istenmektedir.

Bireyler İstanbul Anadolu Yakasından bulunan Akbank şubeleri ile Kocaeli’nde bulunan Akbank şubelerinde istihdam edilecekler. Bireylerin bu lokasyonlara ulaşım problemlerinin bulunmaması istenmektedir.

Başvurular 14 Eylül 2017 Perşembe günü son bulacaktır.

Akbank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-cagri-merkezi-yetkilisi-1706180?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.