Akbank Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İş İlanı

Akbank Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İş İlanı

Akbank, finans ya da çağrı merkezi departmanın istihdam etmek için banka personel alımları yapacak.Akbank, finans ya da çağrı merkezi departmanın istihdam etmek için banka personel alımları yapacak.

Akbank Çağrı Merkezi Temsilcisi alımları yapacak.

Çağrı Merkezi Temsilciliğine başvuru yapan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları istenmektedir. Yabancı uyruklu bireylerin başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Adaylara bir takım kriterler sunulmuştur. Kriterlere en uygun olan adaylar banka tarafından değerlendirilip iletişme geçilecektir.

Tüm adayların 1989 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş olmaları istenmektedir. Belirtilen yıldan önce doğanların başvuruları yine değerlendirilmeyecektir.

Alanlarında kariyer hedefleyen, uzun dönemli bankacılık sektöründe çalışmak isteyen bireylerin başvuruda bulunmasını isteyen Akbank, erkek adayların askerliklerini yapmış olmalarını istemektedir. Askerliğini tecil ettirmiş ya da yapmamış bireylerin başvuruları reddedilecektir.

Söz konusu banka iş ilanı için üniversitelerine ilgili bölümlerinden mezun olmak, en az ön lisans ya da lisans mezunu olmak ve bunun CV'de muhakkak belirtilmesi istenmektedir.

Bunların yanı sıra bankanın önceki dönemlerde düzenlediği iş alım sınavlarına şuan ki iş ilanı için başvuru yapan adayların katılmamış olmaları, sözlü sınavlara katılım gösterilmişse başarısız olmamış olmaları istenmektedir.

Bireyler İstanbul Anadolu Yakasından bulunan Akbank şubeleri ile Kocaeli'nde bulunan Akbank şubelerinde istihdam edilecekler. Bireylerin bu lokasyonlara ulaşım problemlerinin bulunmaması istenmektedir.

Başvurular 14 Eylül 2017 Perşembe günü son bulacaktır.

Akbank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-cagri-merkezi-yetkilisi-1706180?Akbank banka personel alımları Çağrı Merkezi Temsilcisi bankacılık sektörü banka iş ilanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?