Anadolubank, Tarım Satış Temsilcisi alımları yapacak.

Bankaya yeni müşterilerin kazandırılması, tarım bankacılığı ürünlerinin tanıtılması, bankacılık ürünlerinin satışlarının gerçekleştirilmesi için duyurulan banka iş ilanı için adaylara bir takım şartlar sunulmuştur.

Kriterlere en uygun adaylar seçilip, iletişime geçilecektir. Bu nedenle herkesin CV’lerini ayrıntılı bir şekilde göndermeleri gerekmektedir.

Tarım Satış Temsilcisi Alımları için Aranan Şartlar Nelerdir?

Finans ve satış departmanında görev alacak adaylara tam zamanlı istihdam olanağı sağlanacaktır.

Tüm adayların üniversite mezunu olması ve Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

İnsanlara olan iletişim ve ilişkilerin kuvvetli olması, temsil yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir.

Herkesin ekip çalışmalarında başarılı, uyum sağlayabiliyor olmaları gerekmektedir.

Satış ve pazarlama odaklı çalışabiliyor ya da çalışabilecek pozisyonda olunması istenmektedir.

Tarım Satış Temsilci pozisyonu gereği sık sık seyahat edilmesi gerekecektir. Bu nedenle adayların seyahat engellerinin bulunmaması istenmektedir.

Erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları gerekmektedir. Tecil ettirilmiş ya da yapılmamış askerliği olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Yine pozisyon gereği aktif olarak araç kullanılması gerekecektir. Bu nedenle adaylardan B sınıfı sürücü belgesine sahip olması talep edilmektedir.

Anadolubank söz konusu banka personel alımlarında yaş kriteri de koymuştur. Bayan adayların 27 yaş ve üzerinde, erkek adayların ise 30 yaş ve üzerinde olmamaları gerekmektedir.

İzmir Anadolubank şubeleri için yapılacak olan Tarım Satış Temsilcisi alımları için başvurular 1 Eylül 2017 Cuma günü sona erecektir.

Anadolubank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-tarim-satis-temsilcisi-1824052?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın