Fibabanka'dan Kefilsiz Konut Kredisi Kampanyası!

Fibabanka'dan Kefilsiz Konut Kredisi Kampanyası!

Fibabanka, müşterilerine özel Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyası sunuyor.Fibabanka, müşterilerine özel Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyası sunuyor.

Fibabanka 10 yıla kadar uzanan ödeme planları ile müşterilerini ev sahibi yapan Fibabanka, avantajlı faiz oranları sunuyor.

Fibabanka konut kredisi faiz oranları yüzde 1,03'ten başlıyor. Faiz oranları tercih edilen vade sürelerine göre değişiyor. 60 ay yani 5 yıla kadar yapılan ödeme planlarında yüzde 1,03 oranında, 5 yıldan 10 yıla yani 60 ay ile 120 ay arasındaki ödemelerde yüzde 1,23 oranında faiz uygulanıyor. Banka müşterilerinin aylık bütçelerine göre ödeme planları düzenliyor.

Kredi yalnızca Türk Lirası cinsinden kullandırılıp, kredi ödemeleri süresi boyunca faiz oranları değişmiyor. Faiz oranları piyasada meydana gelen değişimlerden ve hareketlenmelerden etkilenmiyor. Gerçek kişilerin konut kredisi kampanyası kullanımında Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) ve Kredi Kaynak Destekleme Fonu (KKDF) alınmıyor.

Gerçek kişilerin kredilerini erken kapatması durumunda ise erken kredi kapama ücreti tahsil ediliyor.  Bu ücret geri kalan vade süresi farketmeksizin kredi tutarının yüzde 2'sine tekabül etmektedir.

Banka Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyası kapsamında teminat talep etmektedir ve genel olarak satın alınan ev teminat olarak alınır. Eve ipotek konulur, kredi ödemeleri bittiğinde ipotek kalkar, başvuru sırasında ise ipotek tesis ücreti alınır.

Kredi başvurusu sırasında kefil istenmese de, bankanın yaptığı kredi başvurusu incelemelerinden sonra bireylerden kefil istenebilmektedir.

Bankanın tüm kredileri serbestçe değerlendirme, faiz oranlarında ve vade sürelerinde değişiklik yapma hakkı vardır. Alınabilecek minimum ve maksimum kredi tutarı belirtilmemiş olsa da, bireylerin kredi notlarına, bütçelerine uygun olacak şekilde kredi verilmektedir.Fibabanka Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyası konut kredisi faiz oranları Konut Kredisi Kampanyası konut kredisi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?