Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans Katılım Bankası Gişe Yetkilisi Yardımcısı Alımları Yapacak!

Türkiye Finans Katılım Bankası Gişe Yetkilisi Yardımcısı Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans Katılım Bankası, Gişe Yetkilisi Yardımcısı alımları yapacak.

Fon toplama, havale, EFT, döviz alımları ve satışları, nakit işlemleri, fatura işlemleri, vergi tahsilat işlemleri ve benzeri gibi işlemler için gerçekleştirilecek Gişe Yetkilisi Yardımcı alımlarında adayların en az üniversite mezunu olmaları gerekmektedir.

Söz konusu banka personel alımları için tüm adayların 4 yıllık üniversite mezunu olmaları gerekmektedir. 4 Yıllık üniversitelerin de İİBF, SBF, İşletme ve İktisat Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun olunması istenmektedir. Bu bölümler İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Maliye, Bankacılık, Finans ve benzeri gibi bölümlerdir.

Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekleri olan adayların başvuru yapmasını isteyen Türkiye Finans Katılım Bankası, tüm adayların bankanın misyon ve vizyonunun çok iyi temsil edebilmesini talep etmektedir.

Ekip çalışması gerektirecek pozisyonda tüm adayların ekip çalışmalarında istenilen başarıyı elde etmesi, ekibe uyum sağlayabilmeleri istenmektedir. 1990 ve sonraki yıllarda doğmuş olan adayların başvurularını değerlendirecek olan banka, tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinde başarılı olmasını, insanlara karşı her zaman güler yüzlü olmalarını, yeniliklere daima açık olmalarını, kendilerini her zaman geliştirmelerini, araştırmayı, araştırdıklarını alanlarına uyumlu bir şekilde uygulayabilmelerini istemektedir.

Tüm adaylara sorumluluk bilincinin yerinde olmasını, sorumluluklarını eksisiz ve zamanında yerine getirmelerini, MS Office programlarını ileri seviyede kullanmaları talep edilmektedir.

Erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları talep edilmektedir. Askerliğini yapmamış erkek adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Afyon ve Erzurum’daki Türkiye Finans Katılım Bankası şubelerinde istihdam edilecek bireylerin, buradaki şubelere ulaşım problemlerinin bulunmaması istenmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz

Afyon:  http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-afyon-sube-gise-yetkili-yrd-1828318?

Erzurum: http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-erzurum-subeleri-gise-yetkili-yrd-1833988?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.