Türkiye Finans Katılım Bankası, Gişe Yetkilisi Yardımcısı alımları yapacak.

Fon toplama, havale, EFT, döviz alımları ve satışları, nakit işlemleri, fatura işlemleri, vergi tahsilat işlemleri ve benzeri gibi işlemler için gerçekleştirilecek Gişe Yetkilisi Yardımcı alımlarında adayların en az üniversite mezunu olmaları gerekmektedir.

Söz konusu banka personel alımları için tüm adayların 4 yıllık üniversite mezunu olmaları gerekmektedir. 4 Yıllık üniversitelerin de İİBF, SBF, İşletme ve İktisat Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun olunması istenmektedir. Bu bölümler İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Maliye, Bankacılık, Finans ve benzeri gibi bölümlerdir.

Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekleri olan adayların başvuru yapmasını isteyen Türkiye Finans Katılım Bankası, tüm adayların bankanın misyon ve vizyonunun çok iyi temsil edebilmesini talep etmektedir.

Ekip çalışması gerektirecek pozisyonda tüm adayların ekip çalışmalarında istenilen başarıyı elde etmesi, ekibe uyum sağlayabilmeleri istenmektedir. 1990 ve sonraki yıllarda doğmuş olan adayların başvurularını değerlendirecek olan banka, tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinde başarılı olmasını, insanlara karşı her zaman güler yüzlü olmalarını, yeniliklere daima açık olmalarını, kendilerini her zaman geliştirmelerini, araştırmayı, araştırdıklarını alanlarına uyumlu bir şekilde uygulayabilmelerini istemektedir.

Tüm adaylara sorumluluk bilincinin yerinde olmasını, sorumluluklarını eksisiz ve zamanında yerine getirmelerini, MS Office programlarını ileri seviyede kullanmaları talep edilmektedir.

Erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları talep edilmektedir. Askerliğini yapmamış erkek adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Afyon ve Erzurum’daki Türkiye Finans Katılım Bankası şubelerinde istihdam edilecek bireylerin, buradaki şubelere ulaşım problemlerinin bulunmaması istenmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz

Afyon:  http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-afyon-sube-gise-yetkili-yrd-1828318?

Erzurum: http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-erzurum-subeleri-gise-yetkili-yrd-1833988?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın