Ziraat Bankası'ndan 120 Ay Vadeli 50.000 TL Konut Kredisi Başvurusu ve Detayları!

Ziraat Bankası'ndan 120 Ay Vadeli 50.000 TL Konut Kredisi Başvurusu ve Detayları!

Geniş ürün yelpazesi ile taşıt hayali kuranları otomobillerine, tatil ihtiyacı olanları tatillerine, eğitimlerine devam etmek isteyenlere eğitim kredi veren Ziraat Bankası, ev sahibi olmak isteyenlere ise uygun faizli konut kredisi sunuyor.Geniş ürün yelpazesi ile taşıt hayali kuranları otomobillerine, tatil ihtiyacı olanları tatillerine, eğitimlerine devam etmek isteyenlere eğitim kredi veren Ziraat Bankası,  ev sahibi olmak isteyenlere ise uygun faizli konut  kredisi sunuyor.

120 ay vadeli konut kredisi sunan Ziraat Bankası, müşterilerinin bütçelerine göre ödeme planları düzenliyor, onlara kira öder gibi kredi ödemesi yapabilecekleri konut finansmanı desteği veriyor.

Satın alınmak istenen evin ekspertiz değerinin maksimum yüzde 80'i kadar konut kredisi desteği veren Ziraat Bankası, ekspertiz raporu için ise ayrıca ücret tahsil ediyor. Ekspertiz ücreti evin bulunduğu lokasyona, evin niteliklerine göre farklılık gösteriyor.

Konut kredisine konut olan evin üzerine ipotek konuluyor. İpotekli konut kredisi kapsamında hayat sigortası, konut sigortası ve zorunlu deprem sigortasının yapılması mecburi olmaktadır. Hayat sigortası kişi özelinde, konut sigortası ise eve göre değişmektedir.

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları yüzde 1,07'den başlamaktadır. Çeşitli başvuru kanalları ile müşterilerine kolaylıklar sağlayan banka, 6 kanal ile başvuru imkanı vermiştir. Şubeye gidip yapılan konut kredisi başvurusu haricinde Ziraat Bankası mobil şubesi, internet şubesi, internet sitesi, Çağrı Merkezi ve ATM'lerden de yapılabilinmektedir.

Bugünün evini yarına bırakma diyen Ziraat Bankası, tüm müşterilerini hayallerindeki evlere kavuşturuyor.

120 Ay Vadeli 50.000 TL Konut Kredisi Başvurusu ve Ödeme Planı

120 ay vadeli ödeme planı ile 50.000 TL konut kredisi alan bireyin aylık kredi ödemesi 741,84 TL,  ödeyeceği faiz oranı ise yüzde 1,07 olmaktadır. Konut kredisi başvurusunu banka şubelerinden yapmak isteyenlerin gelir belgelerini, nüfus cüzdanlarını ve satın alacakları evin tapusunu getirmeleri gerekmektedir. Tüm bireylerin aylık gelirlerini belgeleyebiliyor olmaları istenmektedir.120 ay vadeli konut kredisi Konut kredisi İpotekli konut kredisi konut kredisi faiz oranları kredisi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?