Ana SayfaKredilerDenizbank'tan 300 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası!

Denizbank’tan 300 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası!
D

-

Denizbank, 25 yıla kadar uzanan ödeme imkanı ile müşterilerine özel uygun faizli konut kredisi sunuyor.

Denizbank konut kredisi faiz oranları yüzde 1,19’dan başlıyor. Faiz oranları kredi ödeme sürelerine göre farklılık gösteriyor. 3 aydan 60 aya yani  5 yıla kadar olan ödeme planı ile alınan kredide uygulanan faiz oranı yüzde 1,19, 60 aydan 120 aya yani 5 yıldan 10 yıla kadar olan ödemelerde yüzde 1,24 oranında ve 10 yıldan 25 yıla kadar olan ödemelerde ise yüzde 1,27 oranında faiz uygulanıyor.

Anında kredi başvurusu imkanı sunulan konut kredisi kampanyasına internet şubesinden başvuru yapmak mümkündür. Başvuruların değerlendirmesi sonunda onaylanması halinde müşterilerin banka şubelerine, istenilen belgeleri de yanlarına alarak gitmeleri ve son işlemleri tamamlamaları istenmektedir.

Satın alınmak istenen evin değerinin maksimum yüzde 80’inine kadar konut kredisi verilmektedir. Konutun değeri bankanın anlaşmalı olduğu ve SPK lisansı olan eksper tarafından hesaplanmaktadır.  Tüm işlemlerinin tamamlanması ardından müşterilerden ekspertiz ücreti talep edilir. Bu ücret konutun niteliklerine göre farklılık gösterir. İstenilen ek masraflar içinde kredi tahsis ücreti, konut ve hayat sigortası, DASK dahildir. Konut sigortası evin niteliklerine göre, hayat sigortası ise kişi özelinde değişir. Ayrıca bu sigortaları banka tarafından yaptıran müşterilerin ödeyecekleri faiz oranlarında yüzde 0,02 oranında indirim yapılmaktadır. Kredi tahsis ücreti tüm ödeme süresi boyunca bir kez alınır ve bu tutar alınan kredinin yüzde 0,5’ine tekabül eder.

Ayrıca müşterilerden kredinin teminatı için kendilerine ait olan tapu istenir. Satın alınan evin tapusu da geçerli olmaktadır. Tapu üzerine ipotek tesisi konulur ve ödeme bittiğinde ipotek kaldırılır. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol