Denizbank, pazarlama departmanında istihdam etmek için banka personel alımları gerçekleştirecek.

Denizbank Üye İşyeri Satış Temsilcisi alımları yapacak.

Denizbank Üye İşyeri Satış Temsilcisi alımları için son başvuru tarihi 2 Eylül 2017 Cumartesi günü belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 2 Eylül’den sonra Denizbank yapılan başvuruları değerlendirip, şartlara ve pozisyona uygun olan aday ile iletişeme geçecektir.

Peki söz konusu banka personel alımları için bankanın sunduğu şartlar nelerdir?

Yeni fastpay üye işyeri kazanımlarının sağlanması, mevcut durumda var olan fastpay üye işyeri ziyaretinin yapılması, üye işyerleri ile birlikte fastpay indirimlerinin anlaşmalarının yapılması, fastpay kampanyaları hakkında üye işyerlerine bilgi verilmesi, yine üye işyerlerine söz konusu alanda eğitimlerin verilmesi gibi işlerin yapılması için alım yapılacak banka personelleri için başvuru yapacak adaylar İstanbul Avrupa Bölgesi’ndeki Denizbank şubesinden istihdam edilecek olup, adayların bu lokasyona ulaşım sorunlarının olmaması gerekmektedir.

Adayların 28 ve üzeri yaşlarda olmamaları istenmektedir. 28’inden büyük bireylerin başvuruları kabul edilmeyecektir. En az üniversite mezunu olunması gerekmektedir.  Yoğun çalışma temposu kolay bir şekilde uyum sağlanabilmesini isteyen Denizbank, aynı zamanda ekip çalışmalarına da uyum sağlanmasını, ekip çalışmalarında istenilen başarının elde edilmesini, insanlarla olan iletişimlerin kuvvetli ve başarılı olunması istemektedir. İnsan ilişkilerine, konuşmadaki diksiyona, takım çalışmalarını önemseyen banka, şehirlerarası konaklamalı seyahatin de yapılabileceğini, bu nedenle bu kapsamda engel teşkil eden bir durumun bulunmamasını istemektedir.

Söz konusu banka iş ilanına başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik ile ilişkilerinin kalmamış olması istenmektedir.

Denizbank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-uye-isyeri-satis-temsilcisi-1824223?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın