Enpara için Çok Sayıda Personel Alımları Yapılıyor!

Enpara için Çok Sayıda Personel Alımları Yapılıyor!

QNB Finansbank'ın iştirakı ve ülkemizin ilk ve tek dijital bankacılık hizmeti olan Enpara.com için banka personel alımları gerçekleştirilecek.QNB Finansbank'ın iştirakı ve ülkemizin ilk ve tek dijital bankacılık hizmeti olan Enpara.com için banka personel alımları gerçekleştirilecek.

Diğer bankalardan farklı olarak şubeleri olmayan, fiziksel şubelerin yerine mobil, telefon bankacılığı ile ATM'lerin bulunduğu enpara.com için yapılan personel alımlarında dijital bankacılık alanında kariyer hedefleyen adayların başvuru yapılması hedeflenmiştir.

QNB Finansbank enpara.com için çok sayıda Müşteri Danışmanı alımları yapacak. Bunun için bir takım kriterler belirleyen banka, kriterlere uygun olan adaylar ile iletişime geçecek.

Peki söz konusu banka iş ilanı için aranan şartlar nelerdir? Adayların İstanbul, Balıkesir, Trabzon, Samsun ve Konya illerinde ikamet ediyor olmaları ve bunu CV'lerinde belirtmeleri gerekmektedir.

En az ön lisans ya da lisans mezunu yahut devam zorunluluğu bulunmayan 3. ya da 4. sınıf üniversite öğrencileri alınacaktır. Adayların 28 ve üzeri yaş grubunda bulunmamaları, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmeleri istenmektedir.

Seyahat engeli bulunmaması talep edilip, ehliyeti olan ve araç kullanabilen adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Yüz yüze yahut telefon insan ilişkileri kuvvetli olunması, her iki türlü de insanları ikna edebilecek yeteneğe sahip olunması, her zaman pozitif ve güler yüzlü olma, müşteri memnuniyetini önemseme, müşterilerin sorunlarına hızlı çözüm üretebilmenin yanı sıra diksiyona, prezantabl olunmasına, ekip çalışmalarındaki başarılılığa da dikkat edilmektedir.

Tüm adayların önceki dönemlerde QNB Finansbank'ın açtığı iş ilanlarına başvuru yapılıp, mülakatlarda elenmemiş olunması, erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da tecil ettirilmiş olunması istenmektedir.

QNB Finansbank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://webent.yenibiris.com/Finansbank/ilan/671097QNB Finansbank Enpara.com banka personel alımları Müşteri Danışmanı banka iş ilanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?