Ana SayfaBanka İş İlanlarıEnpara için Çok Sayıda Personel Alımları Yapılıyor!

Enpara için Çok Sayıda Personel Alımları Yapılıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank‘ın iştirakı ve ülkemizin ilk ve tek dijital bankacılık hizmeti olan Enpara.com için banka personel alımları gerçekleştirilecek.

Diğer bankalardan farklı olarak şubeleri olmayan, fiziksel şubelerin yerine mobil, telefon bankacılığı ile ATM’lerin bulunduğu enpara.com için yapılan personel alımlarında dijital bankacılık alanında kariyer hedefleyen adayların başvuru yapılması hedeflenmiştir.

QNB Finansbank enpara.com için çok sayıda Müşteri Danışmanı alımları yapacak. Bunun için bir takım kriterler belirleyen banka, kriterlere uygun olan adaylar ile iletişime geçecek.

Peki söz konusu banka iş ilanı için aranan şartlar nelerdir? Adayların İstanbul, Balıkesir, Trabzon, Samsun ve Konya illerinde ikamet ediyor olmaları ve bunu CV’lerinde belirtmeleri gerekmektedir.

En az ön lisans ya da lisans mezunu yahut devam zorunluluğu bulunmayan 3. ya da 4. sınıf üniversite öğrencileri alınacaktır. Adayların 28 ve üzeri yaş grubunda bulunmamaları, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmeleri istenmektedir.

Seyahat engeli bulunmaması talep edilip, ehliyeti olan ve araç kullanabilen adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Yüz yüze yahut telefon insan ilişkileri kuvvetli olunması, her iki türlü de insanları ikna edebilecek yeteneğe sahip olunması, her zaman pozitif ve güler yüzlü olma, müşteri memnuniyetini önemseme, müşterilerin sorunlarına hızlı çözüm üretebilmenin yanı sıra diksiyona, prezantabl olunmasına, ekip çalışmalarındaki başarılılığa da dikkat edilmektedir.

Tüm adayların önceki dönemlerde QNB Finansbank’ın açtığı iş ilanlarına başvuru yapılıp, mülakatlarda elenmemiş olunması, erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da tecil ettirilmiş olunması istenmektedir.

QNB Finansbank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://webent.yenibiris.com/Finansbank/ilan/671097

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,206TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.