Ana SayfaBanka İş İlanlarıAnadolubank Gişe Asistanı Alımları Yapacak!

Anadolubank Gişe Asistanı Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank, finans departmanında istihdam etmek için Gişe Asistanı alımı yapacak.

İstanbul’daki şubesi için banka personel alımı yapacak olan Anadolubank, en az üniversite mezunu Gişe Asistanı alımı gerçekleştirecek.

Anadolubank’ın iş ilanına başvuruda bulunacak bireylerin en az lisans mezunu olmaları istenmektedir. Yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin başvuruları da değerlendirilecektir.

Banka personel alımları için yaş sınırı da koyan banka, erkek bireyler için 28 ve bayanlarda 26 yaş olarak belirlemiştir. Bu yaşlardan büyük olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları istenmektedir. Alanlarında kariyer hedefleyen bireylerin başvuruları kabul edilip, askerliğini yapmamış yahut tecil ettirmiş olanların banka iş başvuruları kabul  edilmeyecektir.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam olanağı sağlanacaktır. Hafta içi her gün sabah 09.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında çalışılacaktır. Çalışanlar için özel sağlık sigortası yapılıp, servis imkanı verilmektedir. Aynı zamanda çalışanlara özel Anadolubank yemek kartı çıkarılır.

Bireyler bankanın sunduğu koşulları sağladığında genel yetenek sınavı ile mülakata davet edilecekler. Her ikisinde de başarı elde edenler Anadolubank şubelerinin Operasyon biriminde Gişe Asistanı olarak çalışmaya başlayacaklar. Bireyler sonraki dönemlerinde kariyerlerine banka şubelerinin Pazarlama bölümünde de devam edebilecekler.

Başvuru yapan ve değerlendirme sonucunda başvuruları onaylanan adaylar ile sınava ilişkin bilgilendirmeler banka tarafından SMS ya da e-mail kanalları ile bilgi verilecektir.

Başvurular 5 Ağustos’da sona erecektir.

Anadolubank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-gise-asistani-1567562?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.