Anadolubank, finans departmanında istihdam etmek için Gişe Asistanı alımı yapacak.

İstanbul’daki şubesi için banka personel alımı yapacak olan Anadolubank, en az üniversite mezunu Gişe Asistanı alımı gerçekleştirecek.

Anadolubank’ın iş ilanına başvuruda bulunacak bireylerin en az lisans mezunu olmaları istenmektedir. Yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin başvuruları da değerlendirilecektir.

Banka personel alımları için yaş sınırı da koyan banka, erkek bireyler için 28 ve bayanlarda 26 yaş olarak belirlemiştir. Bu yaşlardan büyük olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Erkek adayların askerliklerini yapmış olmaları istenmektedir. Alanlarında kariyer hedefleyen bireylerin başvuruları kabul edilip, askerliğini yapmamış yahut tecil ettirmiş olanların banka iş başvuruları kabul  edilmeyecektir.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam olanağı sağlanacaktır. Hafta içi her gün sabah 09.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında çalışılacaktır. Çalışanlar için özel sağlık sigortası yapılıp, servis imkanı verilmektedir. Aynı zamanda çalışanlara özel Anadolubank yemek kartı çıkarılır.

Bireyler bankanın sunduğu koşulları sağladığında genel yetenek sınavı ile mülakata davet edilecekler. Her ikisinde de başarı elde edenler Anadolubank şubelerinin Operasyon biriminde Gişe Asistanı olarak çalışmaya başlayacaklar. Bireyler sonraki dönemlerinde kariyerlerine banka şubelerinin Pazarlama bölümünde de devam edebilecekler.

Başvuru yapan ve değerlendirme sonucunda başvuruları onaylanan adaylar ile sınava ilişkin bilgilendirmeler banka tarafından SMS ya da e-mail kanalları ile bilgi verilecektir.

Başvurular 5 Ağustos’da sona erecektir.

Anadolubank tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-gise-asistani-1567562?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın