Garanti Bankası İstanbul ve Sivas Şubeleri için Personel Alımları Yapacak!

0

Garanti Bankası, İstanbul ve Sivas şubelerindeki açık kadrolarında istihdam etmek için banka personel alımları gerçekleştirecek.

Garanti Bankası, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi alımları yapacak. Ne kadar alım yapılacağı hakkında kesin bir şey söylenmemek ile beraber başvuru yapacak adaylar için bazı koşullar sunulmuştur. Koşullara en uygun adaylar seçilip, iletişime geçilecektir.

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında bankacılık hizmetinden faydalanmak için bankayı arayan bireylerin taleplerinin dinlenmesi, taleplerinin alınması ve gerçekleştirilmesi, Garanti Bankası’nın ürünlerinin satışlarının gerçekleştirilmesi ve benzeri gibi görevlerin yapılacak olup, başvuruda bulunacak adayların en az meslek yüksek okulu ya da lisanstan mezun olmuş yahut öğrenciliği devam eden ancak devam zorunluluğunun bulunmaması istenmektedir.

Bankanın Çağrı Merkezi Biriminde istihdam edilecek bireylerin 30 ve üzeri yaşta olmaları istenmektedir. İstanbul’da istihdam edilecek bireylerin İstanbul Güneşli’ye, Sivas’ta istihdam edilecek bireylerin ise belirtilen şubeye ulaşımlarında sıkıntı yaşamamaları istenmektedir. Sorumluluk bilinci yerinde olan, işine zamanında gidip gelebilen, aksaklık yaşamayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, aynı şekilde ekip çalışmalarına da uyum gösterebilecek, ekip çalışmalarında bankanın istediği başarıyı elde edip, sorumlulukları yerine getirebilecek adayların başvuru yapılması istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımları Yapıyor!

Adayları haftanın 5 iş gününde sabah saat 09.00 ile akşam saat 18.00 aralığında çalışacak olup, tüm başvuruda bulunacak erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da tecil ettirilmiş olması talep edilmektedir.

İnsan ilişki ve iletişimleri kuvvetli, başarılı, telefonda ikna yeteneği gelişmiş, kendine güvenen, satış yapılması kapsamında ise isteği olan adayların başvuruda bulunulması istenmektedir.

Garanti Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-sivas-1427743?

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-istanbul-1427742?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın