Ana SayfaKredilerING Bank’tan Kefilsiz 3.000 TL İhtiyaç Kredisi

ING Bank’tan Kefilsiz 3.000 TL İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank, kefil talep etmeden ve herhangi bir teminat istemeden, uygun faiz oranları ve 48 aya kadar uzanan uzun taksit dönemi seçenekleri ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini elde etmenize olanak sağlıyor.

ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları için kişinin kredi notuna özel faiz oranı uygulaması gerçekleştiriyor. Geçmiş dönemlerde yapılan kredi ve kredi kartı ödemelerine göre hesaplanan kredi notuna uygun bir kredi faiz oranı uygulaması gerçekleştiren ING Bank, ödemeleriniz de rahatlık olması açısından 48 aya kadar uzanan vade planları ile birlikte ödeme kolaylığı sağlıyor.

ING Bank, ihtiyaç kredisi başvurusu aşamasında sizden herhangi bir ön kefil talebinde bulunmuyor. Kredi vade süresi boyunca hayat sigortası uygulamasını zorunlu tutan ING Bank, aynı zamanda kredi tutarının yüzde 5’i kadar da kredi tahsis ücreti talebinde bulunuyor. Tüm kredi masraflarını 48 aya kadar taksitlendirme şansı tanıyan ING Bank, kredi temini aşamasında ödeme planınızı da kredi notunuza göre belirlenen faiz oranı ile oluşturuyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

ING Bank’tan temin edeceğiniz 3 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi için ödeme planınızı 12 ay vade seçeneği eşliğinde oluşturmanız halinde uygulanacak aylık ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,84 olurken, ödeme yapacağınız aylık taksit tutarı 287 Türk Lirası’na, 24 ay vade seçeneğinde uygulanacak aylık faiz oranları yüzde 1,84 olurken, ödeme yapacağınız aylık faiz oranları 162 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Nüfus cüzdanınız, aylık çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgeniz ve ikâmet adresinizi doğrular nitelikte adınıza düzenlenmiş bir fatura ile birlikte size en yakın ING Bank şubesini ziyaret ederek ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.