ING Bank, kefil talep etmeden ve herhangi bir teminat istemeden, uygun faiz oranları ve 48 aya kadar uzanan uzun taksit dönemi seçenekleri ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini elde etmenize olanak sağlıyor.

ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları için kişinin kredi notuna özel faiz oranı uygulaması gerçekleştiriyor. Geçmiş dönemlerde yapılan kredi ve kredi kartı ödemelerine göre hesaplanan kredi notuna uygun bir kredi faiz oranı uygulaması gerçekleştiren ING Bank, ödemeleriniz de rahatlık olması açısından 48 aya kadar uzanan vade planları ile birlikte ödeme kolaylığı sağlıyor.

ING Bank, ihtiyaç kredisi başvurusu aşamasında sizden herhangi bir ön kefil talebinde bulunmuyor. Kredi vade süresi boyunca hayat sigortası uygulamasını zorunlu tutan ING Bank, aynı zamanda kredi tutarının yüzde 5’i kadar da kredi tahsis ücreti talebinde bulunuyor. Tüm kredi masraflarını 48 aya kadar taksitlendirme şansı tanıyan ING Bank, kredi temini aşamasında ödeme planınızı da kredi notunuza göre belirlenen faiz oranı ile oluşturuyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

ING Bank’tan temin edeceğiniz 3 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi için ödeme planınızı 12 ay vade seçeneği eşliğinde oluşturmanız halinde uygulanacak aylık ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,84 olurken, ödeme yapacağınız aylık taksit tutarı 287 Türk Lirası’na, 24 ay vade seçeneğinde uygulanacak aylık faiz oranları yüzde 1,84 olurken, ödeme yapacağınız aylık faiz oranları 162 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Nüfus cüzdanınız, aylık çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgeniz ve ikâmet adresinizi doğrular nitelikte adınıza düzenlenmiş bir fatura ile birlikte size en yakın ING Bank şubesini ziyaret ederek ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın