Şekerbank, Bilgi İşlem departmanında istihdam etmek için Proje Yöneticisi alımları gerçekleştirecek.

Söz konusu banka personel alımları için en az üniversite mezunu olunması, üniversitelerin ise Bilgisayar ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş olunması istenmektedir.

Yazılım geliştirme ve raporlanma isteklerinin yanında daha ayrıntılı analizlerinin ve ön analizlerinin yapılması, kapsam belirleme çalışmaları sırasında diğer iş kolları ile birlikte koordinasyonların sağlanması, daha kapsamlı ve detaylı dokümanların hazırlanması, proje takiplerinin yapılması, meydana gelen aksaklıklara çözüm bulunması ve benzeri gibi görevlerin yapılması için alım yapılacak banka personelleri için Şekerbank bazı kriterler aramaktadır. Kriterlere en uygun olan adaylar ile banka ile iletişime geçecektir. Bireylerin detaylı bir CV göndermeleri gerekmektedir.

Proje Yönetici iş ilanına başvuru yapacakların çok iyi İngilizce bilgilerinin olması istenmektedir. Banka personel alımı gerçekleştirilen alan kapsamında Şekerbank yabancı dile çok önem vermektedir. Ayrıca bireylerin bankacılık sektöründe, proje yönetim süreçleri kapsamında en az 3 ya da 4 sene tecrübelerinin olması talep edilmektedir. Proje Yönetimine ilişkin sertifika almış bireylerin başvuruları ön değerlendirme kapsamında bulunacaktır. Kurumsal ve bireysel krediler, hazine, nakit yönetimi, kartlı sistemler, ödeme sistemleri ya da alternatif dağıtım kanallarından en az biri hakkında bilgi ve donanımlı olunmasını isteyen Şekerbank, başvuru yapacak tüm erkek adayların askerlilerini yapmış olmalarını istemektedir.

Tam zamanlı istihdam imkanı verilecek iş için son başvuru tarihi 23 Eylül’dür.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-proje-yoneticisi-1839368?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın