Ana SayfaBanka İş İlanlarıŞekerbank Proje Yöneticileri Arıyor!

Şekerbank Proje Yöneticileri Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank, Bilgi İşlem departmanında istihdam etmek için Proje Yöneticisi alımları gerçekleştirecek.

Söz konusu banka personel alımları için en az üniversite mezunu olunması, üniversitelerin ise Bilgisayar ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş olunması istenmektedir.

Yazılım geliştirme ve raporlanma isteklerinin yanında daha ayrıntılı analizlerinin ve ön analizlerinin yapılması, kapsam belirleme çalışmaları sırasında diğer iş kolları ile birlikte koordinasyonların sağlanması, daha kapsamlı ve detaylı dokümanların hazırlanması, proje takiplerinin yapılması, meydana gelen aksaklıklara çözüm bulunması ve benzeri gibi görevlerin yapılması için alım yapılacak banka personelleri için Şekerbank bazı kriterler aramaktadır. Kriterlere en uygun olan adaylar ile banka ile iletişime geçecektir. Bireylerin detaylı bir CV göndermeleri gerekmektedir.

Proje Yönetici iş ilanına başvuru yapacakların çok iyi İngilizce bilgilerinin olması istenmektedir. Banka personel alımı gerçekleştirilen alan kapsamında Şekerbank yabancı dile çok önem vermektedir. Ayrıca bireylerin bankacılık sektöründe, proje yönetim süreçleri kapsamında en az 3 ya da 4 sene tecrübelerinin olması talep edilmektedir. Proje Yönetimine ilişkin sertifika almış bireylerin başvuruları ön değerlendirme kapsamında bulunacaktır. Kurumsal ve bireysel krediler, hazine, nakit yönetimi, kartlı sistemler, ödeme sistemleri ya da alternatif dağıtım kanallarından en az biri hakkında bilgi ve donanımlı olunmasını isteyen Şekerbank, başvuru yapacak tüm erkek adayların askerlilerini yapmış olmalarını istemektedir.

Tam zamanlı istihdam imkanı verilecek iş için son başvuru tarihi 23 Eylül’dür.

Şekerbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-proje-yoneticisi-1839368?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.