Ana SayfaBanka İş İlanlarıABank Kadrolarında Uzun Dönem Staj Yapmak İsteyen Öğrenci Arıyor!

ABank Kadrolarında Uzun Dönem Staj Yapmak İsteyen Öğrenci Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Şube ağını her geçen gün artıran, uzman kadrolarını genişleten, müşterilerine, çalışanlarına ve ortaklarına daha iyi, daha hızlı hizmet verebilmek için teknolojik alt yapısını sürekli geliştiren ABank, öğrencilere kadrolarında istihdam olanağı sağlıyor.

Bankacılık sektöründe çalışmak isteyen, bankacılık sektörüne ilişkin bölümlerde okuyan, ilerleyen dönemlerde alanlarında kariyer hedefleyen öğrencilere staj yapma imkanı tanıyan ABank, öğrencilere kendilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor.

ABank’ta staj yapabilmek için 4 yıllık üniversitelerin örgün eğitimlerinde eğitim görmek ve ilgili bölümlerinden mezun olunması istenmektedir. Öğrenciler öğrenimlerine devam ediyor olabilir, mezun olmuş ya da yüksek lisans yapıyor olabilir. Sadece başvuru yapacak tüm öğrencilerin devam zorunluluklarının bulunması ve bankacılık sektöründe çalışmaya isteklerinin olması talep edilmektedir.

Tecrübe aramayan banka, tecrübe kazanılması için olanaklar tanıyacaktır.

Bankada haftanın en az 3 günü tam zamanlı istihdam imkanı verilecektir. Bu nedenle öğrenci adayların en az 3 olmak üzere çalışabilecek durumda olmaları gerekmektedir. Ayrıca çalışılacak şubeye göre de ulaşım problemlerinin bulunmaması istenmektedir. Çünkü banka sorumluluk bilincini yerinde olması ve disipline çok önem vermektedir. Bunların yanında analitik düşünme yeteneği, insanlarla olan ilişkiler, iletişim, organizasyon ve koordinasyon yeteneği, ekip çalışmalarında uyum ve başarı gibi kriterleri de önemseyen ABank, tüm başvuru yapacak öğrencilerin araştırmayı sevmelerini, öğrenmeye ve gelişmeye her zaman açık olmalarını istemektedir. Tüm adayların MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmaları istenmektedir.

Staj yapmak isteyenlerin CV’lerin istihdam etmek istediklerini alanı belirtmelerini isteyen banka, 2 Eylül’den sonra gelen başvurularını değerlendirmeyecektir. 2 Eylül son başvuru günüdür.

ABank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/abank-uzun-donem-stajyer-1076187?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.