ABank Kadrolarında Uzun Dönem Staj Yapmak İsteyen Öğrenci Arıyor!

ABank Kadrolarında Uzun Dönem Staj Yapmak İsteyen Öğrenci Arıyor!

Şube ağını her geçen gün artıran, uzman kadrolarını genişleten, müşterilerine, çalışanlarına ve ortaklarına daha iyi, daha hızlı hizmet verebilmek için teknolojik alt yapısını sürekli geliştiren ABank, öğrencilere kadrolarında istihdam olanağı sağlıyor.Şube ağını her geçen gün artıran, uzman kadrolarını genişleten, müşterilerine, çalışanlarına ve ortaklarına daha iyi, daha hızlı hizmet verebilmek için teknolojik alt yapısını sürekli geliştiren ABank, öğrencilere kadrolarında istihdam olanağı sağlıyor.

Bankacılık sektöründe çalışmak isteyen, bankacılık sektörüne ilişkin bölümlerde okuyan, ilerleyen dönemlerde alanlarında kariyer hedefleyen öğrencilere staj yapma imkanı tanıyan ABank, öğrencilere kendilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor.

ABank'ta staj yapabilmek için 4 yıllık üniversitelerin örgün eğitimlerinde eğitim görmek ve ilgili bölümlerinden mezun olunması istenmektedir. Öğrenciler öğrenimlerine devam ediyor olabilir, mezun olmuş ya da yüksek lisans yapıyor olabilir. Sadece başvuru yapacak tüm öğrencilerin devam zorunluluklarının bulunması ve bankacılık sektöründe çalışmaya isteklerinin olması talep edilmektedir.

Tecrübe aramayan banka, tecrübe kazanılması için olanaklar tanıyacaktır.

Bankada haftanın en az 3 günü tam zamanlı istihdam imkanı verilecektir. Bu nedenle öğrenci adayların en az 3 olmak üzere çalışabilecek durumda olmaları gerekmektedir. Ayrıca çalışılacak şubeye göre de ulaşım problemlerinin bulunmaması istenmektedir. Çünkü banka sorumluluk bilincini yerinde olması ve disipline çok önem vermektedir. Bunların yanında analitik düşünme yeteneği, insanlarla olan ilişkiler, iletişim, organizasyon ve koordinasyon yeteneği, ekip çalışmalarında uyum ve başarı gibi kriterleri de önemseyen ABank, tüm başvuru yapacak öğrencilerin araştırmayı sevmelerini, öğrenmeye ve gelişmeye her zaman açık olmalarını istemektedir. Tüm adayların MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmaları istenmektedir.

Staj yapmak isteyenlerin CV'lerin istihdam etmek istediklerini alanı belirtmelerini isteyen banka, 2 Eylül'den sonra gelen başvurularını değerlendirmeyecektir. 2 Eylül son başvuru günüdür.

ABank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/abank-uzun-donem-stajyer-1076187?ABank Bankacılık sektörü Banka Stajı banka iş ilanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?