Fibabanka tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ile birlikte tüm nakit ihtiyaçlarınızı avantajlı faiz oranları ve 48 aya varan uzun vade seçenekleri eşliğinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Fibabanka, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte tüm nakit ihtiyaçlarınızı avantajlı faiz oranları ile birlikte çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. 48 aya varan uzun vade seçenekleri ile ödeme planınızı oluşturan Fibabanka ihtiyaç kredisi için kredi başvurusu aşamasında ön kefil ya da teminat talebinde bulunmuyor.

Kredi vade süresi boyunca kredili hayat sigortası uygulaması gerçekleştiren Fibabanka, avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte ödeme planınızı oluşturarak, rahat bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Fibabanka 5 bin Türk Lirası Ödeme Planı

Fibabanka’dan 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi talep etmeniz ve ödeme planınız için 36 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık uygulanacak sabit faiz oranı yüzde 1,31 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da 182,94 Türk Lirası’na tekabül edecektir. Vade tercihinizin 48 ay olması halinde uygulanacak aylık faiz oranı yüzde 1,31 olurken, aylık eşit taksit tutarınız da 149,14 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Siz de bu avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız, gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Fibabanka şubesini ziyaret edip, ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Fibabanka tarafından kredi başvurusu aşamasında talep edilen belgeler arasında aylık gelir durumunuzu gösteren, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgesi, ikâmet adresinizi gösteren son 2 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş faturalardan bir tanesi ve nüfus cüzdanınız yer almaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın