Ana SayfaKredilerZiraat Bankası’ndan Kefilsiz 10.000 TL Kredi!

Ziraat Bankası’ndan Kefilsiz 10.000 TL Kredi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin kamu bankaları arasında yer alan ve aynı zamanda en çok kredi kullandıran bankalar listesinde lider konumda bulunan Ziraat Bankası, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte kefil gerekmeden ihtiyacınız olan nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Türkiye’nin kredi verme konusunda lider bankası Ziraat Bankası, avantajlı faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Aylık gelir durumunuza ve sahip olduğunuz kredi notuna göre kredi başvurusu sürecini sonuçlandıran Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi için kredi başvurusu aşamasında herhangi bir teminat ya da ön kefil şartı aramıyor.

Aylık gelir durumunuzu gösteren belge, nüfus cüzdanınız ve ikâmet adresinizi gösteren, adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından bir tanesi ile birlikte size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek ihtiyaç krediniz için kredi başvurunuzu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası, aynı zamanda ihtiyaç kredisi başvurusu için Ziraat Bankası şubeleri dışında internet sitesi üzerinden kredi başvurusu, internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu, mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu, Çağrı Merkezi’ni arayarak kredi başvurusu ve ATM’ler üzerinden kredi başvurusu yöntemleri ile de haftanın her günü, her saati ihtiyaç kredinizi temin etmenize olanak sağlıyor.

Ziraat Bankası 10.000 TL Kredi Ödeme Planı

Ziraat Bankası’ndan avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte 10 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz halinde, 48 ay vade seçeneği eşliğinde uygulanacak aylık sabit faiz oranı 1,26 olurken, ödeme yapacağınız aylık taksit tutarı da 294,50 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.