Türkiye’nin kamu bankaları arasında yer alan ve aynı zamanda en çok kredi kullandıran bankalar listesinde lider konumda bulunan Ziraat Bankası, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte kefil gerekmeden ihtiyacınız olan nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Türkiye’nin kredi verme konusunda lider bankası Ziraat Bankası, avantajlı faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Aylık gelir durumunuza ve sahip olduğunuz kredi notuna göre kredi başvurusu sürecini sonuçlandıran Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi için kredi başvurusu aşamasında herhangi bir teminat ya da ön kefil şartı aramıyor.

Aylık gelir durumunuzu gösteren belge, nüfus cüzdanınız ve ikâmet adresinizi gösteren, adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından bir tanesi ile birlikte size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek ihtiyaç krediniz için kredi başvurunuzu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası, aynı zamanda ihtiyaç kredisi başvurusu için Ziraat Bankası şubeleri dışında internet sitesi üzerinden kredi başvurusu, internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu, mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu, Çağrı Merkezi’ni arayarak kredi başvurusu ve ATM’ler üzerinden kredi başvurusu yöntemleri ile de haftanın her günü, her saati ihtiyaç kredinizi temin etmenize olanak sağlıyor.

Ziraat Bankası 10.000 TL Kredi Ödeme Planı

Ziraat Bankası’ndan avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte 10 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz halinde, 48 ay vade seçeneği eşliğinde uygulanacak aylık sabit faiz oranı 1,26 olurken, ödeme yapacağınız aylık taksit tutarı da 294,50 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın