ING Bank Dönemsel Banka Personel Alımları Yapacak!

ING Bank Dönemsel Banka Personel Alımları Yapacak!

Bankacılık modelini her yerde, her zaman benimseyerek müşterilerine kaliteli, hızlı hizmet ve ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunan, çalışanları ile her geçen gün büyüyen ING Bank, dönemsel banka personel alımları yapacak.Bankacılık modelini her yerde, her zaman benimseyerek müşterilerine kaliteli, hızlı hizmet ve ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunan, çalışanları ile her geçen gün büyüyen ING Bank, dönemsel banka personel alımları yapacak.

Dönemsel proje bazlı kadrolarında istihdam etmek personel alımları gerçekleştirecek olan ING Bank, Kurumsal Bankacılık Müşteri Hizmetleri için personel alımları yapacak.

Adayları İstanbul'da istihdam edilecek. Bu nedenle ya İstanbul'da ikamet ediyor olmak ya da şubeye ulaşım probleminin yaşanmaması istenmektedir.

İş disiplini, sorumluluk, sorumlulukların zamanında eksiksiz yerine getirilmesi, ekip çalışmalarında uyum sağlanması, ekiple yapılan işlerde başarılı olunması gibi kriterler belirleyen ING Bank, kriterlere uygun olan adaylarla ile iletişme geçecektir.

Finans departmanında istihdam edilecek bireylerin en az üniversite mezunu olmaları istenmektedir.

Yapılacak İşin Detayları

Kurumsal firmaların ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri,kuruluş sözleşmesi, vekaletname ve benzeri gibi evrakların değerlendirilmesinin yapılması, sonrasında ise müşteri kabul işlemlerinin gerçekleştirilmesi, firmanın tüm evraklarının sisteme yüklemesinin yapılması, girişleri yapılan CDD'ler kapsamında onay ve red süreçlerinin takiplerinin gerçekleştirilmesi, CDD süreçlerin yer alan ING Bank müşterilerinin özlük açılış işlemlerini yapmak ve bütün sözleşme ve belgelerin eksiksiz ve tam olarak takiplerinin gerçekleştirilmesi yapılacaktır.

Yapılacak işlere ilişkin olarak adayların stresle başa çıkabilmeleri, zaman yönetimi konusunda iyi olmaları, planlama ve organizasyonlarda başarılı olmaları, her zaman sonuç odaklı çalışma performansı gösterebilmeleri, iş motivasyonlarının her zaman yüksek olması gerekmektedir.

Söz konusu banka iş ilanı için başvuruların son tarihi 21 Eylül 2017 Perşembe olarak belirlenmiştir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-kurumsal-bankacilik-must-hizm-donemsel-calisan-1838064?ING Bank banka personel alımları Kurumsal Bankacılık Müşteri Hizmetleri banka iş ilanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?