Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank Dönemsel Banka Personel Alımları Yapacak!

ING Bank Dönemsel Banka Personel Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bankacılık modelini her yerde, her zaman benimseyerek müşterilerine kaliteli, hızlı hizmet ve ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunan, çalışanları ile her geçen gün büyüyen ING Bank, dönemsel banka personel alımları yapacak.

Dönemsel proje bazlı kadrolarında istihdam etmek personel alımları gerçekleştirecek olan ING Bank, Kurumsal Bankacılık Müşteri Hizmetleri için personel alımları yapacak.

Adayları İstanbul’da istihdam edilecek. Bu nedenle ya İstanbul’da ikamet ediyor olmak ya da şubeye ulaşım probleminin yaşanmaması istenmektedir.

İş disiplini, sorumluluk, sorumlulukların zamanında eksiksiz yerine getirilmesi, ekip çalışmalarında uyum sağlanması, ekiple yapılan işlerde başarılı olunması gibi kriterler belirleyen ING Bank, kriterlere uygun olan adaylarla ile iletişme geçecektir.

Finans departmanında istihdam edilecek bireylerin en az üniversite mezunu olmaları istenmektedir.

Yapılacak İşin Detayları

Kurumsal firmaların ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri,kuruluş sözleşmesi, vekaletname ve benzeri gibi evrakların değerlendirilmesinin yapılması, sonrasında ise müşteri kabul işlemlerinin gerçekleştirilmesi, firmanın tüm evraklarının sisteme yüklemesinin yapılması, girişleri yapılan CDD’ler kapsamında onay ve red süreçlerinin takiplerinin gerçekleştirilmesi, CDD süreçlerin yer alan ING Bank müşterilerinin özlük açılış işlemlerini yapmak ve bütün sözleşme ve belgelerin eksiksiz ve tam olarak takiplerinin gerçekleştirilmesi yapılacaktır.

Yapılacak işlere ilişkin olarak adayların stresle başa çıkabilmeleri, zaman yönetimi konusunda iyi olmaları, planlama ve organizasyonlarda başarılı olmaları, her zaman sonuç odaklı çalışma performansı gösterebilmeleri, iş motivasyonlarının her zaman yüksek olması gerekmektedir.

Söz konusu banka iş ilanı için başvuruların son tarihi 21 Eylül 2017 Perşembe olarak belirlenmiştir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-kurumsal-bankacilik-must-hizm-donemsel-calisan-1838064?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.