Ana SayfaKredilerAyda 45 TL Ödemeler ile Belgesiz, İmzasız, Kefilsiz Anında İhtiyaç Kredisi...

Ayda 45 TL Ödemeler ile Belgesiz, İmzasız, Kefilsiz Anında İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank’tan!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank, müşterilerine özel çeşitli kolay avantajlar ile kredi imkanı sağlıyor.

QNB Finansbank, evrak talep etmeden, imza istemeden,  kefil şartı koymadan, uygun faizli ve uzun vadeli ödeme planları ile anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Anında ihtiyaç kredisi faiz oranları müşterilerin kredi notlarına göre farklılık gösterip, hem hafta içi hem hafta sonu, hem sabah hem de akşam zamanında her diliminde kredi veriyor.

Kredi kampanyasında minimum ve maksimum kredi limiti koyan QNB Finansbank, 1.000 TL ile 30.000 TL arasında kredi vermektedir.

İhtiyaç kredisi başvuruları hem internet şubesinden hem de cep şubesinden gerçekleşmektedir. Banka ilk aşamada yapılan kredi başvurularını değerlendirmektedir. Sonrasında ise başvurularını onayladığı müşterilerine bilgilendirme yapmaktadır.

Faizler yüzde 1,26 ile yüzde 1,69 arasında değişiklik göstermektedir.

Örneğin; 48 ay vadeli ödeme planı ile 1.500 Türk Lirası tutarında QNB Finansbank’ın sunduğu anında ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin ödeyecekleri faiz oranı yüzde 1,26 olduğunda aylık kredi taksidi 44,18 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Söz konusu kredi kampanyasında toplamda ödenecek faiz miktarı 516,90 Türk Lirası, toplamda ödenecek ihtiyaç kredisi tutarı ise 2 bin 120,64 Türk Lirası olmaktadır. 1.500 Türk Lirası için tahsis ücreti 7,5 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Hayat sigortası kişiden kişiye göre değişse de ortalama olarak 50 Türk Lirası alınmaktadır.

QNB Finansbank kredileri onayladıktan 1 hafta içinde bankaya gidip, tüm işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. 1 Hafta içinde tamamlanmayan işlemler sonrasında kredi verilmemektedir. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.