Ayda 45 TL Ödemeler ile Belgesiz, İmzasız, Kefilsiz Anında İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank'tan!

Ayda 45 TL Ödemeler ile Belgesiz, İmzasız, Kefilsiz  Anında İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank'tan!

QNB Finansbank, müşterilerine özel çeşitli kolay avantajlar ile kredi imkanı sağlıyor.QNB Finansbank, müşterilerine özel çeşitli kolay avantajlar ile kredi imkanı sağlıyor.

QNB Finansbank, evrak talep etmeden, imza istemeden,  kefil şartı koymadan, uygun faizli ve uzun vadeli ödeme planları ile anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Anında ihtiyaç kredisi faiz oranları müşterilerin kredi notlarına göre farklılık gösterip, hem hafta içi hem hafta sonu, hem sabah hem de akşam zamanında her diliminde kredi veriyor.

Kredi kampanyasında minimum ve maksimum kredi limiti koyan QNB Finansbank, 1.000 TL ile 30.000 TL arasında kredi vermektedir.

İhtiyaç kredisi başvuruları hem internet şubesinden hem de cep şubesinden gerçekleşmektedir. Banka ilk aşamada yapılan kredi başvurularını değerlendirmektedir. Sonrasında ise başvurularını onayladığı müşterilerine bilgilendirme yapmaktadır.

Faizler yüzde 1,26 ile yüzde 1,69 arasında değişiklik göstermektedir.

Örneğin; 48 ay vadeli ödeme planı ile 1.500 Türk Lirası tutarında QNB Finansbank'ın sunduğu anında ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin ödeyecekleri faiz oranı yüzde 1,26 olduğunda aylık kredi taksidi 44,18 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Söz konusu kredi kampanyasında toplamda ödenecek faiz miktarı 516,90 Türk Lirası, toplamda ödenecek ihtiyaç kredisi tutarı ise 2 bin 120,64 Türk Lirası olmaktadır. 1.500 Türk Lirası için tahsis ücreti 7,5 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Hayat sigortası kişiden kişiye göre değişse de ortalama olarak 50 Türk Lirası alınmaktadır.

QNB Finansbank kredileri onayladıktan 1 hafta içinde bankaya gidip, tüm işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. 1 Hafta içinde tamamlanmayan işlemler sonrasında kredi verilmemektedir. İhtiyaç kredisi başvuruları QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları anında ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?