Akbank'tan 3.000 TL Direkt Kredi Hemen Hesapta!

Akbank'tan 3.000 TL Direkt Kredi Hemen Hesapta!

Şubeye gitmeden, oturduğunuz yerden kredi çekmenize olanak sağlayan Akbank, avantajlı faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan ödeme seçenekleri eşliğinde ödemelerinizi de büyük bir rahatlıkla gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.Şubeye gitmeden, oturduğunuz yerden kredi çekmenize olanak sağlayan Akbank, avantajlı faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan ödeme seçenekleri eşliğinde ödemelerinizi de büyük bir rahatlıkla gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Akbank, düzenlediği Direkt Kredi kampanyası ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz tüm nakit desteğini, avantajlı faiz oranları ile birlikte temin etmenize; ödemelerinizi de 48 aya kadar uzayan, uzun vade seçeneklerinden tercih ettiğiniz bir şekilde ödeme yapmanıza olanak sağlıyor.

Şubeye gitmeden, internet sitesi, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirmenize olanak sağlayan Akbank, onaylanan ihtiyaç kredinizi de havale ya da EFT yöntemleri ile kendi hesabınıza aktarmanıza olanak sağlıyor.

Direkt Kredi uygulaması ile birlikte 20 bin Türk Lirası'na kadar olan tüm ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturan Akbank, sadece Türkiye cumhuriyeti Vatandaşlık numaranız ve cep telefonu numaranız ile birlikte kredi başvurusu yapmanıza yardımcı oluyor.

1.000 Türk Lirası ila 20.000 Türk Lirası arasında ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini aylık yüzde 1,65'ten başlayan avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte sunan Akbank, belgesiz, kefilsiz ve imzasız bir şekilde ihtiyaç kredinizi temin etmenize olanak sağlıyor.

Siz de Akbank'ın mobil uygulamasını indirerek, Akbank internet bankacılığına giriş yaparak ya da Akbank'a ait resmi internet sitesini ziyaret ederek pratik bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları kredi başvurusu ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?