Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Akbank, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası'ndaki şubelerinde görevlendirmek üzere Gişe Yetkilisi alımları gerçekleştirecek.Akbank, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası'ndaki şubelerinde görevlendirmek üzere Gişe Yetkilisi alımları gerçekleştirecek.

Büro ve Müşteri Hizmetlerinde istihdam edilecek olan personeller Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalıdır. Yabancı uyruklu bireylerin yaptığı banka iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

Banka personel alımlarında Akbank bir takım kriterler sunmuştur. Kriterlere en uygun adayların başvuruları değerlendirilip, adaylarla iletişime geçilecektir.

Tüm adayların 1989 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş olmaları istenmektedir. 1989 yılından önceki yıllarda doğan adayların başvuruları da kabul edilmeyecektir. Tüm adayların alanlarında kariyer hedeflemelerin isteyen Akbank, bünyesinde istihdam olanağı sağladığı tüm çalışanlarına uzun dönemli imkanlar sağlamaktadır.

En az örgün eğitim lisans mezunu olunması istenmektedir. Söz konusu alan kapsamında tecrübe aranmamaktadır. Tecrübe edinmemiş, öncesinde bankacılık sektöründe istihdam etmemiş, ilk defa çalışacak olan adayların başvuruları da değerlendirilecektir.

Müşteri odaklı, kaliteli, en hızlı, sonuç odaklı çalışma performansı gösterilip, müşterileri ile birebir ilgilenen Akbank, personellerinden de aynı performansı beklemektedir. Müşterileri kadar çalışanlarını da önemseyen banka, çalışanlarına eğitim imkanları da sağlamaktadır.

Erkek adayların askerliklerini yapmış ya da tecil ettirmiş olmaları istenip, tüm çalışanlarının güler yüzlü, her zaman herkesle etkili ve etkin iletişim kurulmasını, yoğun çalışma tempolarına herkesin uyum sağlamasını istemektedir.

Ayrıca ekip çalışması istenen banka pozisyonu gereği adayların ekip çalışmalarında uyumlu olması talep edilmektedir. Bankanın son 6 içinde düzenlediği sınav ya da mülakatlara katılmamış adayları tercih edecek olan banka, sözlü sınavlara katılanlardan da başarısız olmamış adayların başvurularını kabul edecektir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-avrupa-1706186?

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-anadolu-1706177?Akbank banka personel alımları banka iş ilanı Gişe yetkilisi Banka iş başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?