TEB'den Ayda 189 TL'ye 5.000 TL Kredi!

TEB'den Ayda 189 TL'ye 5.000 TL Kredi!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) yaz döneminde tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturacak bir ihtiyaç kredisi ile ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. İşte Türk Ekonomi Bankası tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasına dair detaylar!Türk Ekonomi Bankası (TEB) yaz döneminde tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturacak bir ihtiyaç kredisi ile ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. İşte Türk Ekonomi Bankası tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasına dair detaylar!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tüm ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi ürününü sunuyor. Kredi başvurusu aşamasında ön kefil şartı aramayan TEB, avantajlı faiz oranları ile birlikte temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi için 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Sağlık harcamaları, eğitim masrafları, tatil giderleri, seyahat harcamaları, taşınma masrafları, tadilat giderleri gibi tüm nakit ihtiyacı gerektiren durumlarınız için avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte kredinizi TEB'den temin edebilirsiniz.

TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ihtiyaç kredisi başvurusu için oldukça çeşitli başvuru kanalları sunuyor. CepteTEB mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirmenize olanak sağlayan Türk Ekonomi Bankası, aynı zamanda internet bankacılığı, resmi internet sitesi, ATM'ler ve Müşteri Hizmetleri vasıtasıyla da şubeye gitmeden kredi çekmenize yardımcı oluyor.

TEB 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

TEB'den 5 bin Türk Lirası'nda ihtiyaç kredisi temin edip, 36 ay vade seçeneği ile ödeme seçeneğini tercih ederseniz, aylık uygulanacak sabit faiz oranı yüzde 1,49 olurken, ödeme yapacağınız eşit taksit tutarı da 189 Türk Lirası'na tekabüle edecektir.Türk Ekonomi Bankası TEB ihtiyaç kredisi faiz oranları ihtiyaç kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?