Denizbank, Finans departmanında istihdam etmek için İŞKUR Telefonda Satış Temsilcisi Alımları yapıyor.

İŞKUR ile 3 senedir Telefonda Satış Temsilcisi İşbaşı Eğitim Programı gerçekleştiren Denizbank, bu dönemin sonunda 17. program gerçekleşip, toplamda 250 kursiyer ile birlikte başarı elde edip, başarılı olan kursiyerlerine banka iş teklifi ediyor. Alım yapacağı banka personellerde kariyer hedefleyip hedeflemediklerine dikkat eden Denizbank, kariyer hedefleyenlere eğitim olanakları sağlıyor.

En lise mezunu banka personel alımları yapan Denizbank, bazı şartlar sunuyor. 1989 yılı ve sonraki yıllarda doğmuş olan adayların başvuruları kabul edilip, Microsoft Office programları hakkında donanımlı, bilgi sahibi olunması, ileri seviyede kullanabilirliğe dikkat ediyor.

Telefonda satış ve müşteri geri kazanımı yapabilme, müşterileri hızlı ir şekilde ikna edebilecek, sonuç odaklı, müşteri odaklı çalışma performansı gösterebilecek adayların başvurularını değerlendirecek olan banka, aynı zamanda insan ilişkilerinki başarıya, insan iletişimlerindeki kuvvete dikkat edip, etkili ses tonuna sahip olan ve diksiyonlarını çok düzgün kullanan adayların başvurularını değerlendirecektir.

Ekip çalışmalarına da bir o kadar önem veren Denizbank, tüm çalışanlarında iş disiplininin olmasını, herkesin çalışma saatlerinde bankada olmasını, tüm çalışanlarının iş sorumluluğu bilincinin olmasını istemektedir.

Söz konusu banka iş ilanına başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini yapmış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmalarını isteyen banka, tüm adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmasını talep etmektedir.

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-iskur-telefonda-satis-temsilcisi-1839956?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın