Katılım Bankacılığı sektöründe ülkemize hizmet veren Albaraka Türk Katılım Bankası, İstanbul Avrupa ve Anadolu Bölgesindeki şubelerinde ve Genel Müdürlüğü’nde istihdam etmek için Güvenlik Görevlisi alımları gerçekleştirecek.

Sürekli ve tam zamanlı çalışma imkanı sağlayan Albaraka Türk Katılım Bankası, en lise mezunu Güvenlik Görevlisi alımları yapacak.

Söz konusu banka iş ilanına başvuru yapacak adaylara bir takım şartlar sunulmuştur. Şartları sağlayan adaylarla iletişime geçilip, bankalara çağırılacaklardır.

İstenilen şartlardan biri 5188 sayılı kanun çerçevesinde tüm adayların silahlı güvenlik kimlik kartlarının olması istenmektedir. Güvenlik kimlik kartı olmayanların banka iş başvuruları kabul edilmeyecektir. 1 sene ya da daha uzun süreli olarak silahlı güvenlik görevlisi olarak çalışmış olan bireylerin başvurularını Albaraka Türk Katılım Bankası daha önce değerlendirecektir.

Katılım bankacılığı sektöründe görev alacak bireylerden bu alanda çalışmaya isteklerinin olması talep edilmektedir. Yine bu alanda bilgi sahibi olan bireylerin başvuru yapması başvurularının ön değerlendirmeye alınmasını sağlayacaktır.

Yine tüm adayların 1.80 cm ve üzerinde boylarının olması, ancak boy ve kilonun orantılı olması talep edilmektedir.

İstenilen bu şartlara ek olarak tüm adayların 1991 ve sonraki yıllarda doğmuş olmaları istenmektedir. Herkesin aktif bir şekilde araç kullanabilmeleri, bankacılığın gerektirdiği temsil ve ifade yeteneklerine sahip olmaları gerekmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası Güvenlik Görevlisi alımları 30 Eylül’de sona erecektir.

Albaraka Türk tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-guvenlik-gorevlisi-tum-turkiye-1833596?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın