Ana SayfaBanka İş İlanlarıAlbaraka Türk Katılım Bankası Güvenlik Görevlisi Alımları Yapacak!

Albaraka Türk Katılım Bankası Güvenlik Görevlisi Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Katılım Bankacılığı sektöründe ülkemize hizmet veren Albaraka Türk Katılım Bankası, İstanbul Avrupa ve Anadolu Bölgesindeki şubelerinde ve Genel Müdürlüğü’nde istihdam etmek için Güvenlik Görevlisi alımları gerçekleştirecek.

Sürekli ve tam zamanlı çalışma imkanı sağlayan Albaraka Türk Katılım Bankası, en lise mezunu Güvenlik Görevlisi alımları yapacak.

Söz konusu banka iş ilanına başvuru yapacak adaylara bir takım şartlar sunulmuştur. Şartları sağlayan adaylarla iletişime geçilip, bankalara çağırılacaklardır.

İstenilen şartlardan biri 5188 sayılı kanun çerçevesinde tüm adayların silahlı güvenlik kimlik kartlarının olması istenmektedir. Güvenlik kimlik kartı olmayanların banka iş başvuruları kabul edilmeyecektir. 1 sene ya da daha uzun süreli olarak silahlı güvenlik görevlisi olarak çalışmış olan bireylerin başvurularını Albaraka Türk Katılım Bankası daha önce değerlendirecektir.

Katılım bankacılığı sektöründe görev alacak bireylerden bu alanda çalışmaya isteklerinin olması talep edilmektedir. Yine bu alanda bilgi sahibi olan bireylerin başvuru yapması başvurularının ön değerlendirmeye alınmasını sağlayacaktır.

Yine tüm adayların 1.80 cm ve üzerinde boylarının olması, ancak boy ve kilonun orantılı olması talep edilmektedir.

İstenilen bu şartlara ek olarak tüm adayların 1991 ve sonraki yıllarda doğmuş olmaları istenmektedir. Herkesin aktif bir şekilde araç kullanabilmeleri, bankacılığın gerektirdiği temsil ve ifade yeteneklerine sahip olmaları gerekmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası Güvenlik Görevlisi alımları 30 Eylül’de sona erecektir.

Albaraka Türk tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-guvenlik-gorevlisi-tum-turkiye-1833596?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.