Anadolubank Satış Temsilcisi Alımları Yapacak!

Anadolubank Satış Temsilcisi Alımları Yapacak!

Anadolubank, finans departmanında istihdam etmek için banka personel alımları gerçekleştirecek.Anadolubank, finans departmanında istihdam etmek için banka personel alımları gerçekleştirecek.

Anadolubank İzmir'deki şubelerinde istihdam etmek için Tarım Satış Temsilcisi alımları gerçekleştirecek.

Ofis dışında tarım bankacılığı ürünlerinin satışlarını gerçekleştirme için alım yapılacak banka personel alımlarının Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun olunması istenmektedir.

İzmir'deki Anadolubank şubelerinde istihdam edilecek adayların İzmir'de ikamet ediyor olması ya da İzmir'de ikamet edebiliyor durumda olması istenmektedir. Bireylerin banka şubelerine ulaşım problemlerinin olmasının yanında, iş disiplinine önem vermelerini, sorumluluk bilincinin yerinde olunması istenmektedir.

Tarım Bankacılığı aktif satış alanı çerçevesinde en az 1 sene olmak üzere deneyim isteyen Anadolubank, deneyimsiz adayların başvurularını kabul etmeyecektir.

Anadolubank banka iş ilanına başvuru yapacak adaylardan B sınıfı ehliyetlerinin olması, aktif bir şekilde araç kullanmaları, seyahat engellerinin bulunmaması istenmektedir.

Ofis dışında görev alınacak olup, saha satışlarında yoğun tempoda çalışma performansı gösterebilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, esnek çalışma saatlerinde başarılı olabilecek adayların başvuru yapmasını isteyen Anadolubank, aynı zamanda tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinde kuvvetli olmasını, ikna yeteneklerinin gelişmiş olmasını, her zaman güler yüzlü olmasını, ekip çalışmalarında başarılı olmasını, satış ve pazarlama odaklı çalışabilecek olmalarını istemektedir.

Başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini kesinlikle bitirmiş olmaları, bayan adayların 27, erkek adayların ise 30 ve üzeri yaşta olmamaları istenmektedir.

Anadolubank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/anadolubank-is-ilanlari-c3037-p22380/Anadolubank banka personel alımları Tarım Satış Temsilcisi banka iş ilanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?