Ana SayfaBanka İş İlanlarıAnadolubank Satış Temsilcisi Alımları Yapacak!

Anadolubank Satış Temsilcisi Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank, finans departmanında istihdam etmek için banka personel alımları gerçekleştirecek.

Anadolubank İzmir’deki şubelerinde istihdam etmek için Tarım Satış Temsilcisi alımları gerçekleştirecek.

Ofis dışında tarım bankacılığı ürünlerinin satışlarını gerçekleştirme için alım yapılacak banka personel alımlarının Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun olunması istenmektedir.

İzmir’deki Anadolubank şubelerinde istihdam edilecek adayların İzmir’de ikamet ediyor olması ya da İzmir’de ikamet edebiliyor durumda olması istenmektedir. Bireylerin banka şubelerine ulaşım problemlerinin olmasının yanında, iş disiplinine önem vermelerini, sorumluluk bilincinin yerinde olunması istenmektedir.

Tarım Bankacılığı aktif satış alanı çerçevesinde en az 1 sene olmak üzere deneyim isteyen Anadolubank, deneyimsiz adayların başvurularını kabul etmeyecektir.

Anadolubank banka iş ilanına başvuru yapacak adaylardan B sınıfı ehliyetlerinin olması, aktif bir şekilde araç kullanmaları, seyahat engellerinin bulunmaması istenmektedir.

Ofis dışında görev alınacak olup, saha satışlarında yoğun tempoda çalışma performansı gösterebilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, esnek çalışma saatlerinde başarılı olabilecek adayların başvuru yapmasını isteyen Anadolubank, aynı zamanda tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinde kuvvetli olmasını, ikna yeteneklerinin gelişmiş olmasını, her zaman güler yüzlü olmasını, ekip çalışmalarında başarılı olmasını, satış ve pazarlama odaklı çalışabilecek olmalarını istemektedir.

Başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini kesinlikle bitirmiş olmaları, bayan adayların 27, erkek adayların ise 30 ve üzeri yaşta olmamaları istenmektedir.

Anadolubank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/anadolubank-is-ilanlari-c3037-p22380/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.