HSBC Bankası’ndan 36 Ay Vadeli 7.500 TL Kredi!

HSBC Bankası’ndan 36 Ay Vadeli 7.500 TL Kredi!

Tatil, sağlık, eğitim, tadilat, taşınma, alışveriş gibi tüm harcamalarınız için rahatlıkla temin edebileceğiniz bir ihtiyaç kredisi ürünü sunan HSBC Bankası, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile birlikte ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.Tatil, sağlık, eğitim, tadilat, taşınma, alışveriş gibi tüm harcamalarınız için rahatlıkla temin edebileceğiniz bir ihtiyaç kredisi ürünü sunan HSBC Bankası, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile birlikte ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

HSBC Bankası, ihtiyaç duyacağınız tüm nakit desteğini 48 aya kadar uzayan taksit seçenekleri eşliğinde sunuyor. Avantajlı faiz oranları ile birlikte tüm nakit desteğinizi temin etmenize olanak sağlayan HSBC Bankası, avantajlı faiz oranları ile birlikte kredi ödemenizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Kredi başvurusu aşamasında herhangi bir ön kefil talebinde bulunmayan HSBC Bankası, ödemelerinizi de avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile 3 ay ila 48 ay arasında değişen, talep ettiğiniz vade süresine yayarak gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

HSBC Bankası, gerçekleştireceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusu için yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınızın ya da sürücü belgenizin, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş, aylık gelir miktarınızı gösteren gelir belgenizin ve ikâmet adresinizi gösteren elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından bir tanesinin bulunmasını talep ediyor.

HSBC Bankası’ndan ihtiyaç kredisi temin etmek için bir üst paragrafta belirttiğimiz kredi başvurusu için gerekli belgeleri yanınıza alarak, size en yakın HSBC şubesini ziyaret edip, kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC 7.500 Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

HSBC Bankası’ndan temin edeceğiniz 7 bin 500 Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 36 ay vade seçeneğinde uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,45 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da 248 Türk Lirası’na tekabül edecektir.HSBC ihtiyaç kredisi faiz oranları ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?