Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Çok Sayıda Satış Temsilcisi Alımları Gerçekleştirecek!

TEB Çok Sayıda Satış Temsilcisi Alımları Gerçekleştirecek!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası (TEB), ofis dışında yani sahada bankanın kredi kartı ve bireysel bankacılık ürünlerinin satışlarını yapmak için Satış Temsilci alımları gerçekleştirecek.

Çok sayıda banka personel alımları yapan Türk Ekonomi Bankası, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası, Aydın, Denizli, Muğla, İzmir, Samsun ve Giresun illerindeki şubeleri için alımları yapacak.

İstanbul’daki şubeleri için alım yapacağı Satış Temsilcilerinin 30 ve üzeri yaşta, diğer illerdeki personel alımları için ise 26 ve üzeri yaşta adayların başvurularını kabul etmeyen Türk Ekonomi Bankası, tüm çalışanlarını maaş ve prim sistemi ile istihdam edecektir. En az ön lisans mezunlarının başvuruları kabul edilse de üniversite mezunu olup banka iş başvurusu yapanların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Tüm adayların seyahat engellerinin bulunmaması istenmektedir. Ofis dışında görev alacak adayların saha satış tecrübelerinin olması istenmektedir. Benzer şekilde ofis dışında çalışmaya isteklerini olması, esnek çalışma saatlerinde görev alabilecek durumda olmaları istenmektedir. Yoğun iş temposu gerektirecek olan Satış Temsilcisi pozisyonu için TEB, tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinde başarılı olmalarını, ekip çalışmalarında uyum sağlamalarını, ekip çalışmalarında yüksek başarı performansı göstermelerini istemektedir.

Bankacılık ve satış alanında ilerleyen dönemlerde kariyer hedefleyen adayların başvuruları da ön değerlendirme kapsamında incelenecektir.

Banka iş ilanına başvuru yapacak tüm erkek adayların ise askerliklerini yapmış yahut en az 2 yıl olmak üzere tecil ettirmiş olmaları talep edilmektedir.

Türk Ekonomi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.