TEB Çok Sayıda Satış Temsilcisi Alımları Gerçekleştirecek!

TEB Çok Sayıda Satış Temsilcisi Alımları Gerçekleştirecek!

Türk Ekonomi Bankası (TEB), ofis dışında yani sahada bankanın kredi kartı ve bireysel bankacılık ürünlerinin satışlarını yapmak için Satış Temsilci alımları gerçekleştirecek.Türk Ekonomi Bankası (TEB), ofis dışında yani sahada bankanın kredi kartı ve bireysel bankacılık ürünlerinin satışlarını yapmak için Satış Temsilci alımları gerçekleştirecek.

Çok sayıda banka personel alımları yapan Türk Ekonomi Bankası, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası, Aydın, Denizli, Muğla, İzmir, Samsun ve Giresun illerindeki şubeleri için alımları yapacak.

İstanbul'daki şubeleri için alım yapacağı Satış Temsilcilerinin 30 ve üzeri yaşta, diğer illerdeki personel alımları için ise 26 ve üzeri yaşta adayların başvurularını kabul etmeyen Türk Ekonomi Bankası, tüm çalışanlarını maaş ve prim sistemi ile istihdam edecektir. En az ön lisans mezunlarının başvuruları kabul edilse de üniversite mezunu olup banka iş başvurusu yapanların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Tüm adayların seyahat engellerinin bulunmaması istenmektedir. Ofis dışında görev alacak adayların saha satış tecrübelerinin olması istenmektedir. Benzer şekilde ofis dışında çalışmaya isteklerini olması, esnek çalışma saatlerinde görev alabilecek durumda olmaları istenmektedir. Yoğun iş temposu gerektirecek olan Satış Temsilcisi pozisyonu için TEB, tüm adayların insan ilişki ve iletişimlerinde başarılı olmalarını, ekip çalışmalarında uyum sağlamalarını, ekip çalışmalarında yüksek başarı performansı göstermelerini istemektedir.

Bankacılık ve satış alanında ilerleyen dönemlerde kariyer hedefleyen adayların başvuruları da ön değerlendirme kapsamında incelenecektir.

Banka iş ilanına başvuru yapacak tüm erkek adayların ise askerliklerini yapmış yahut en az 2 yıl olmak üzere tecil ettirmiş olmaları talep edilmektedir.

Türk Ekonomi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/Türk Ekonomi Bankası TEB banka personel alımları banka iş başvurusu Banka iş ilanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?