Türkiye Finans Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Türkiye Finans Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası, Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi birimlerinde istihdam etmek için banka personel alımları yapıyor.Türkiye Finans Katılım Bankası, Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi birimlerinde istihdam etmek için banka personel alımları yapıyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası en az ön lisans mezunu Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları yapıyor.

İstanbul ili Anadolu Yakasındaki şubelerinde tam zamanlı ve sürekli istihdam etmek için Türkiye Finans Katılım Bankası'nın yayınladığı söz konusu banka iş ilanına başvuru yapacak adayların en az ön lisans mezunu olmaları yeterli olmaktadır. Ancak üniversite, yüksek lisans ya da doktora eğitimlerine devam eden, devam etmek zorunluluğu olmayan bireylerin başvuruları da banka tarafından incelenecektir.

Telefon bankacılığı hizmetinin sağlanması, Türkiye Finans müşterilerine 7 gün 24 saat yani her dakika çağrı merkezi hizmetinin sağlanması, bankaya gelen çağrıları etkin ve güzel bir şekilde karşılanması, karşılamaların güler yüzlü ve sıcak bir şekilde yapılması, yetkisi kapsamında bulunan bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilmesi, bankacılık ürünlerinin satış hedeflerine ulaşılması için çağrı ve dış aramalarda sürekli faaliyet gösterilmesi görevlerini yapacak olan adayların banka şubesine ulaşım problemlerinin olmaması, sorumluluk bilincinin yerinde olması istenmektedir.

Katılım bankacılığı alanında ilerleyen süreçler için kariyer hedefi olan adayların başvuruları kabul edecek olan banka, tüm adayların 1990 ve sonraki yıllarda doğmuş olmalarını istemektedir.

Diksiyon, akıcı konuşma, müşteriyi memnun etme, sorunlara her zaman çözüm odaklı yaklaşma, insan ilişkilerinin kuvvetli olunması, telefondan bankacılık ürünlerinin satışlarını gerçekleştirebilecek yetenek olması gibi kriter arayan banka, adayların banka misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilmeleri, erkek adayların askerliklerini yapmış ya da tecil ettirmiş olmalarını, vardiyalı çalışma saatine ise uyum sağlanmasını istemektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1669895?Türkiye Finans Katılım Bankası banka personel alımları Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi banka iş ilanı banka iş başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?