Türkiye Finans Dönemsel Personel Alımları Yapıyor!

Türkiye Finans Dönemsel Personel Alımları Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası, dönemsel gezisi gişe yetkili yardımcı alımları yapıyor.Türkiye Finans Katılım Bankası, dönemsel gezisi gişe yetkili yardımcı alımları yapıyor.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki şubeleri için banka personel alımları gerçekleştiren Türkiye Finans Katılım Bankası, finans departmanı için tam zamanlı istihdam olanağı sağlıyor.

Başvuru yapacak adayların en az üniversite mezunu olmasını talep eden banka, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin başvurularını da kabul ediyor.

Dönemsel Gezisi Gişe Yetkili Yardımcısı pozisyonunda çalışacak bireylerin bankanın tüm şubelerindeki ihtiyaç durumuna görev alabilecek durumda olmaları gerekmektedir. Yani bireylerin seyahat problemlerinin olmaması talep edilmektedir.

Tüm çalışanlarının Türkiye Finans vizyon ve misyonun iyi temsil etmesini isteyen banka, Gezisi Gişe Yetkili Yardımcı çalışanlarının da aynı şekilde yapmasını istemektedir.

Banka personel alımlarında banka aynı zamanda yaş kriteri de koymuştur. 1991'in 1 Ocak ve sonraki dönemlerde doğmuş olanların banka iş başvuruları kabul edilecektir. Bu tarihten önce doğan bireylerin başvurularını banka kabul etmeyecektir.

Müşterilerini her zaman mutlu eden, müşterilerini düşünen, müşteri odaklı çalışan, kaliteli hizmet veren Türkiye Finans, çalışanlarının da müşteri ve kalite odaklı çalışmalarını, her zaman tüm sorunlara çözüm odalı yaklaşmalarını, hızlı çözüm yolları bulmalarını, insan ilişkilerinde iyi, güler yüzlü ve sıcak olmalarını istemektedir. İnsanlara etkili iletişim kurulmasına önem veren banka, ekip çalışmalarında da başarılı olunmasını, uyum sağlanmasını, ekip arkadaşları ile koordinasyon halinde olunmasını istemektedir.

Erkek adayların ise askerliklerini tamamlamış ya da tecil ettirmiş olmalarını isteyen banka, 21 Eylül gününü son başvuru tarihi olarak belirlemiştir.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-donemsel-gezici-gise-yetkili-yrd-turkiye-geneli-1837136?Türkiye Finans Katılım Bankası banka personel alımları dönemsel banka personel alımları Gişe yetkilisi banka iş başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?