ABank Uzun Dönemli Stajyer Alımları Yapacak!

ABank Uzun Dönemli Stajyer Alımları Yapacak!

ABank, kadrolarında istihdam etmek, öğrencilere de iş imkanı vermek, kadrolarını genişletmek için uzun dönemli stajyer alımları gerçekleştirecek.ABank, kadrolarında istihdam etmek, öğrencilere de iş imkanı vermek, kadrolarını genişletmek için uzun dönemli stajyer alımları gerçekleştirecek.

Staj yapmak isteyen öğrencileri kendi bünyelerine davet eden ABank, öğrencilere iş imkanı sağlıyor.

İlerleyen dönemlere bankacılık alanında kariyer hedefleri olan, bankacılık sektöründe çalışmak isteyen öğrencilere banka bazı şartlar sunuyor. Başvuruda bulunacak mezun tüm adayların ise en az 4 senelik örgün eğitim veren Üniversitelerden mezun olmaları gerekiyor. Üniversitelerin ise ilgili bölümlerinden mezun olunması isteniyor. Ancak 4. sınıf üniversite öğrencilerinin ya da yüksek lisans eğitimlerine devam edenlerin de banka iş başvuruları kabul edilecektir. Eğitim hayatlarına devam eden öğrencilerin ise devamlılık zorunluluklarının bulunmaması gerekiyor.

Haftanın en az 3 iş günü tam zamanlı istihdam imkanı veren ABank, öğrencilerin en az 3 gün işe gelebilmelerini, iş sorumluluk bilincinin olmasını istemektedir.

MS Office programları hakkında bilgili ve donanımlı olma, programları ileri seviyede ve hızlı bir şekilde kullanabilme yetenekleri isteyen banka, aynı zamanda analitik düşünme ve organizasyon yeteneklerinin gelişmiş olmasına, insan ilişkilerinde başarılı, iletişimleri iyi, güler yüzlü, müşterilerle güzel ilgilenme, kaliteli çalışma, çözüm ve sonuç odaklı çalışma performansı gösterme gibi kriterleri aramaktadır.

Tüm banka personel alımlarında da olduğu gibi ekip çalışmalarına önem veren ABank, stajyer alımları için de aynı kriteri sunmuştur. Alım yapacağı tüm öğrencilerin her zaman öğrenmeye açık, kendilerini geliştirmelerini, araştırmayı sevmelerini istemektedir.

ABank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/abank-uzun-donem-stajyer-1076187?ABank uzun dönemli stajyer alımları banka iş başvurusu banka personel alımları banka iş ilanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?