Yapı Kredi Gişe Yetkilisi İlanı

0

Lider bankalar arasında 2015 yılı personel alımlarını en yoğun gerçekleştiren bankalardan biri olan Yapı Kredi Bankası gişe yetkilileri istihdam etmeye devam ediyor. 

Türkiye'nin her bölgesinde yeni çalışma arkadaşları ile yoluna istikrarlı bir şekilde devam eden Yapı Kredi Bankası, hizmette sınır tanımadığı gibi personel alımlarında da aynı özverili çalışmalarına devam etmektedir. 

2015 yılı personel alımları devam eden banka da İstanbulda belirli semtler ve şubeleri için yeni iş başvuruları alınmaktadır. Deneyimsiz bankacı adaylarını kendi kurum kültürü ve benzersiz bankacılık akademisinde eğitime tabii tuttuktan sonra mesleki açıdan yeterli gördüğü adaylarla ihtiyaç duyulan şubelerde görev almaları sağlanmaktadır. 

Koç grubunun sağlam zeminli şirketleri arasında yer alan Yapı Kredi 2015 personel alımı ve gişe yetkilisi ilanı için detaylar ve başvurular;

Şehir/Ülke:
İstanbul(Asya) (Beykoz, Sancaktepe, Sultanbeyli), İstanbul(Avr.) (Beşiktaş, Eminönü, Fatih, Şişli)

Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun
28 yaşından gün almamış
Yetiştirilmek üzere deneyimsiz veya maksimum 1 yıl bankacılık deneyimi olan
MS Office uygulamalarına hakim
Müşteri ilişkileri konusunda kendine güvenen
İkna kabiliyeti yüksek
Problem çözme yeteneğine sahip
Satış ve sonuç odaklı çalışabilecek
Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan

Şubenin gişe işlemlerini gerçekleştirecek, bankacılık ürünlerinin tanıtımı ve satışı ile ilgili aktivitelerde katkıda bulunmak amacıyla Şube Perakende Satış ekiplerinde “Bireysel Müşteri Yetkili Yardımcısı” olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Yapı Kredi Bankası gişe alımı için başvurularınızı aşağıdaki bağlantılardan yapabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s/sezonluk-gise-islemleri-yetkili-yardimcisi-is-ilani/593611

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın