TEB En Az Ön Lisans Mezunu Tahsilat Yetkilisi Alımı Yapacak!

TEB En Az Ön Lisans Mezunu Tahsilat Yetkilisi Alımı Yapacak!

Dünya ve Avrupa'da Tüketici Finansmanı kapsamında en iyilerden biri olan BNPP Personal Finance'IN ülkemizdeki ilişkili kuruluşu olan Türk Ekonomi Bankası, Genel Müdürlük tahsilat departmanı bünyesinde istihdam etmek için Tahsilat Yetkilisi alımı gerçekleştirecek.Dünya ve Avrupa'da Tüketici Finansmanı kapsamında en iyilerden biri olan BNPP Personal Finance'IN ülkemizdeki ilişkili kuruluşu olan Türk Ekonomi Bankası, Genel Müdürlük tahsilat departmanı bünyesinde istihdam etmek için Tahsilat Yetkilisi alımı gerçekleştirecek.

Banka personel alımı yapan TEB, alım yapacağı adaylar için bazı kriterler belirlemiştir. Kriterlere en uygun adayları değerlendirip, uygun olan ile iletişime geçecektir.

Adaylar İstanbul Anadolu Bölgesi'ndeki TEB Şubesinde görev alacaklar. Bu nedenle bireylerin bu lokasyonda istihdam ediyor olmaları ya da edebilecek olmaları, aynı şekilde banka şubesine de ulaşım sorunları yaşamaları gerekmektedir.

En az Meslek Yüksek Okulu mezunu Tahsilat Yetkilisi alımları yapılacaktır. Üniversite, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin de başvuruları değerlendirme kapsamında bulunacaktır.

Adayların, bankacılık ya da diğer bankacılık sektörlerindeki Çağrı Merkezi departmanının Tahsilat alanında tecrübe kazanmış olmalarını isteyen Türk Ekonomi Bankası, Word, Excell gibi Microsoft Programları hakkında da bilgili, donanımlı, tecrübe sahibi, ileri seviyede hakimiyet istemektedir. Programların pratik bir şekilde kullanılması talep edilmektedir.

Hafta içi sabah saat 08.30 ile akşam saat 17.30 arasında istihdam edilecek adayların, bu saat aralıklarında çalışmaya uygun olmaları, özellikle başvuru yapacak öğrenci adayların ise devamlılık zorunluluklarının bulunmaması gerekmektedir.

Yine benzer şekilde sonuç odaklı çalışma, her zaman sorunlara çözüm üretebilme, ekip çalışmalarında başarılı olma, uyum gösterme gibi kriterlerin göz önünde bulundurulması, tüm adayların ikna yeteneklerinin gelişmiş olması istenmektedir.

Anadolubank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-finansman-a-s-tahsilat-yetkilisi-1837641?Türk Ekonomi Bankası Tahsilat Yetkilisi Banka personel alımı banka iş ilanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?